Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Atletico Madrid i-a luat fața Barcelonei și transferă fotbalistul din naționala Spaniei
0
Englezii și-au cumpărat masă de biliard de la o bunică: „Era moștenire de familie, dar luăm bilete cu banii ăia!”
0
Pierdere grea pentru nemți! Schlotterbeck, Mondial încheiat
0
Edward Iordănescu îi pune în așteptare pe greci!
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
George Simion, ultimatum pentru Adrian Veștea: „Te așteptăm până la 20.00 ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Evaluarea Națională 2026 la Română. Servere blocate, haos în școli: „Te las ...
Libertatea
Si tu esti un mare CKKRETYN care se crede ca el reprezinta toata Romania, doar un bolnav mintal ca tine i-si pune un asemenea nick-name,si eu urasc din tot sufletul echipa ta preferata,(mai mult ca sigur e una dintre rivalele Stelei de dintotdeauna) dar niciodata nu o sa-mi pun un asemenea nick-name,de ce?simplu ptr. ca numai unul cu IQ_ul sub 50 o face.
ar fi excelent cu panduru ca ala ii bate pe toti daca nu asculta de el...ii trage vreo 2 si lui jiji daca o sa comenteze...:D
ar fi ultima gresala a lui becali panduru ala nu mai pleaca fara bani si io si trage in bot la jiji .
daca faci o analiza pe ultimii 2-3 ani , cam toti "patronii" si-au batut joc de antrenori. nu inteleg , andone a dus clujul in cl . de ce nu au continuat cu el ? la dinamo inca rezista rednic , la steaua nici nu mai pot tine minte cati antrenori au schimbat . sau poate e o jmecherie ca unii antrenori sunt mana in mana cu "impresarii" , adevaratii ucigasi ai fotbalului romnesc
Pentru becali "baiat bun" inseamana sa nu-l contrazica, sa nu-i dea peste nas, adica cineva care sa-l linga in fund, scuzati-mi expresia.. dar chiar asa este. Lacatus a dat prea multe limbi, si desi n-a facut absolut nimic la Steaua (a calmat tribunele si-atat) a ramas un suvenir frumos, pentru ca s-a supus, ca un sclav. LOL! Dorinel, desi e cam pe dinafara cu grava situatie din ghencea, stie fotbal... si vrea sa faca fotbal. S-a inselat in privinta valorii lotului sau... dar asta e. H
ma uit la tv.si pe net, si chiar nu inteleg ce se intampla la steaua , am vazut meciul cu fiorentina la tv , oare becali nu intelege ca spectatorii sunt cei care dau "impuls" fotbalistilor ?? , ca sunt ei "huligans" sau ce vor ei a fie ,nu cu bata sau cu pumnu` se face educatie . clubul dinamo a judecat bine cu incidentele de la olandezi , sunt doar niste copii care vor sa fie "cool" , sunt cazuri particulare care se pot rezolva usor
Dorinel e baiat destept, o sa aiba rabdare sa fie dat afara si sa isi ia banii 200 mii euro. Gigi si-a propus sa dea bani la toti antrenorii din Romania. A inceput cu Hagi , Lacatus, Dorinel. care e urmatorul?
1 agramat si 1 analfabet: Dan Udrea si Razvan Rotaru
Auziti, macedonii de la Steaua, va propun ceva, daca tot pierdeti palmaresul si numele, puteti sa va faceti echipa Spitalul 9 Bucuresti, ca la voi e ca la balamuc. Tineti 3 etape un antrenor, ii face becali schimbarile dar tot aia sunt de vina. Numai oamenii fara caracter mai merg antrenor la becali, ca un om normal nu-si risca obrazul. A terfelit in 12 luni 3 mari jucatori: Hagi, Lacatus si Munteanu. Pe Ilie tot el l-a alungat. Chiar nu vedeti ca sunteti de rasul europei. A batut spectatorii...
sa va dau un exemplu : " mamaia a spus unor prietene ca nu ar vrea sa se mai duca la biserica " . pe cine sa intrebam daca e adevarat ? sa luam toate babele la rand ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.