Alte știri din fotbal
La o oră după victoria cu Hermannstadt, Angelescu a intrat în direct și a anunțat decizia clubului: „Nu vrem”
0
Imagini emoționante după Hermannstadt - Rapid » Cristian Manea, în lacrimi, consolat de coechipieri
0
Daniel Niculae, după Hermannstadt - Rapid: „Este cel mai bun transfer din România”
0
Dorinel Munteanu, la pământ după eșecul drastic cu Rapid: „Îmi asum, sunt responsabil. Dacă sunt bărbați...”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona, victorie cu emoții în Cupa Regelui! După ce i-a eliminat pe Real Madrid, Albacete a fost aproape de o nouă mare surpriză
0
Arsenal a dat lovitura în minutul 90+7 contra lui Chelsea și s-a calificat în finala Cupei Ligii Angliei
1
Fostul star de la Real Madrid și Bayern Munchen, în negocieri cu o echipă din MLS
1
Reacția lui Udinese după a doua excludere a lui Răzvan Sava: „Nu a avut nicio problemă și mizăm pe el”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Lewis Hamilton a spart 140.000 de euro împreună cu Kim Kardashian. Vedetele ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
„Altfel, Guvernul pică până în iunie”. Kelemen Hunor i-a cerut „durului” ...
Libertatea
Stai chill bro, că de tine nu glumesc. Chiar ești un ultras model:)
bravo mah ''desteptule'' ...cand inveti sa inumeri pana la 4 sa ne anunti :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ..bai 1,2,3 .fac pariu ca asta este codul tau pin la tel :)))))))))))))))))))))))))))))))))
Nu cred ca era nici graz campioana. Era o grupa cu non campioane vorba lui alpin.
Da cand a scapat dolha mingea din mana, ei au avut si penalty si noi la fel dar nu ni-sa dat, am avut si 3-4 bari, a fost cu de toate meciu ala, am avut ghinion !!!
se fac teste antidopng dupa partida din 20 august ..asa vorbeste lumea .5 de la fiecare echipa vor da teste de sange si urina .dintre testati cei care termina 90 min in teren meciul ..vedem atunci daca e adevarat ce se zvoneste ..ar fi f bine daca ar fi adevarat ..tanase deja i-a venit rau la primul antrenament ..hagi nu avea buget 100-150 mii euro sa aloce pt sustinatoare de efort ..vedem ..poate sti evalahu ..a aflat ceva de la jiji sau de la reghe
Si tot ca fapt divers...dupa postarile tale nu pari sa ai mai mult de 10 ani...
lasa ca face jiji galeria aia noua, *** :)))))))))))))))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mă la Atena ați pierdut cu 3-0 nu? Bv ați adus puncte româniei atunci..bv vouă Când se împlinesc 10 ani fără titlu la dinamo? Serios... e anul ăsta cumva?
Era o gluma, normal ca nu aveam de unde sa stiu ca nu m-am uitat in buletinul tau. Dar asa ca fapt divers...pe langa mine tot in scutece esti...
Sturm Graz poate era campioana in Austria insa Galatasaray si Panatinaikos nicedecum nu erau campioane in tarile lor! !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.