Alte știri din fotbal
Iosif Rotariu a identificat marea problemă a jucătorului de la FCSB: „Îi va fi foarte greu”
0
Ionel Augustin a numit cei trei fotbaliști de la Dinamo care i-au atras atenția: „Deja au apărut oferte pentru ei”
0
Dinamo - Petrolul, duel de tradiție pe „Arcul de Triumf” » Echipele probabile
0
CFR Cluj - Metaloglobus, duelul care deschide runda 24 din Superligă » Echipele probabile
0
Știri din fotbal internațional
Antonio Cassano îi cântă-n strună lui Cristi Chivu: „Nu-i pasă și nici nu ține cont de nume! Și asta va schimba...”
0
Tragerea la sorți a play-off-ului pentru optimile Europa League: cu cine pot pica Răzvan Lucescu și Ionuț Radu
0
Lovitură la final de mandat în Europa League! » Cifrele sunt dezastruoase, după al doilea sezon pentru FCSB
0
Mesajul enigmatic al Sarei Carbonero, după cumpăna nouă a vieții: „Singurătatea mea ar trebui să aibă aripi!”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
fassom bosmeg !
:)) Tare asta...Ce ne asteptam de la doi nebuni ,ciobanul si Popcorn...
asa e !! numai ca ieri faceati toti misto de dinamo si vi se parea corect arbitrajul lui kovacsz !!
a zis Gigi ca CFR trebuie sa mearga in B..:)))) vedem noi dupa verdictul din cazul valiza care merge acolo....
Anul trecut a luat titlul Galtiul...Acum trei ani Urziceniul. Demagogie ieftina
pai tocmai !!! ca am vazut !!
Nu stiu de ce sar oile! A fost fault la portar in min 81! Iar muresenilor li s-a refuzat un 11m clar.
Pentru bucuresteni indiferent ca sunteti dinamovisti, stelisti sau rapidisti tineti minte ce va spun eu nu conteaza cine conduce arbitrajul romanesc pina nu scapam de arbitrii unguri din ardealul unguresc nu mai ia Capitala in veci Campionatul . Craciunesc e baiat bun dar e un DEMAGOG .
BA DINAMOVISTILOR NU FITI PROSTI SA ATACATI STEAUA NU VEDETI CUM AU FOST TRIMISI ARBITRI ? la voi la trimis pe kovacs va rezolvat pt meciu cu vaslui, pe otelu pt meciu cu cfr, la steaua la trimis pe balaj, cfr avantajata etapa de etapa
normal au fost 2 greseli mari de arbitraj si pt mures si pt steaua .....echitabil ...pe undeva ....nu inteleg unde e hotia !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.