Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Adica toata galeria ***-***? Stiam deja.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Să vezi ce o să te usture și pe tine ochii, vineri dimineața))))))
Să alergi tu cu mâinile pe lângă corp, vezi cum e…
Cred că din călcâi a ricoșat. Oricum nu conteazâ, FIFA le’a recomandat clar arbitrilor să nu mai fluiere henț la orice atingere a mingei cu mâna, ci doar la intenție.
Unde este contactul???)))))))) Se vede clar unde este piciorul jucătorului de la CFR). Fotografia este EVIDENTĂ.
Ai un nik perfect))) vă caracterizează perfect "galeria"))))
cred ca te ustura ochii la cat ai plans toata noaptea!
Mă,problema multora nu este de cum a fost acordat penaltyul,ci de echipa cui i a fost acordat.Este contact 100%,toți atacanții fac ce a făcut Compango, protejează mingea.Este 100% vina fundașului,nu te poți repezi în halul ăla fiind în careu,nu avea cum să atingă mingea,era evident.Sa ne înțelegem,nu trebuie sa ii rupă piciorul atacantului pentru a fi fault.
Cu danezii nu ii mai arbitreaza Barsan si nici alti fluierasi pusi de Deaconu Bricheta. Si o sa vedem inca 10 goluri in poarta clonei gigiste
"Specialistul" Zotta nu e același pe cere îl fugarea Iorgulescu pe teren la un final de meci în care îi furase pe Sportul Studențesc ca în codru? Mai urmează sa-l aduceți și pe părintele Tudor, să ne explice și el cum e cu penalty-urile inventate regulamentar!?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.