Alte știri din fotbal
Anticipează rezultatul final de la Dinamo - Craiova: „Sunt aproape convins că așa va fi”
0
Bogdan Andone și-a spus oful, după prima victorie în 4 luni: „Ne cam refuză toată lumea”
0
Dani Coman pregătește pedeapsa pentru Matos: „Nu mă interesează dacă și-a recunoscut sau nu fapta!”
0
Paul Papp ripostează: „Ia să vă spun ceva, te uiți la Haaland cu Saliba... Era prăpăd dacă nu câștigau!”
0
Știri din fotbal internațional
Unde a semnat Baba Alhassan, dat afară de Becali de la FCSB
0
Tragedie pe Camp Nou! Un muncitor a murit în timpul lucrărilor de renovare
0
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica a încercat să explice rușinea cu Auda: „Ar fi fost 4-1 pentru noi, în cazul ăsta!”
4
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
16
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Încă o dronă doborâtă pe teritoriul României sâmbătă dimineață. Anunțul ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Ba Bucurestiul e FECIOARA MARIA fatza de Ploiesti !!
rednic ? eu as incerca si cu razvan ..
Ba toti procurorii si judecatorii din prahova au afaceri din bani negri !! Aia sunt cei mai mari banditi din istoria statului roman . Stiu eu asta . Sigur .
Spitalul cel mai mare din prahova e spitalul terorii !! Aia nu au bani nici sa treaca strada . Au doar bani furati . Atit .
Aia la ploiesti vor fi toti arestati pine la toamna ! Tot consiliul judetean impreuna cu primaria si consiliul general . Mafioti ca aia nu au exstat in istoria ROMANIEI ! Acolo si procurorii sunt mafioti !!
Vor aparea si bani la Petrolul, au stadion superb, galerie si fani, toate ingredientele necesare pt a face fotbal. La voi, iti trebuie un binoclu de calitate ca sa vezi la poarta adversa. O gramada de goluri ale Stelei la poarta dinspre est, nu le-am vazut din cauza distantei aberante .
Petrolul mu cred ca se inscrie la anul .
Gresesti , Steaua nu poate avea 4 victorii cu Dinamo pe sezon intrucat cu mincinosul Negoita si transferuri gratis de non valori, voi nu va calificati in playoff never ever. Echipe cu loturi net superioare voua: Steaua, Tg Mures, Petrolul, Astra, Pandurii, Craiova, Iasi.
Pai si ce sa fac ba ? Sa ma rog la cel de sus sa dea steaua 3 bari , sa rateze doua penaltiuri sa putem termina egal !! Afara cu Negoita !! Borcea a fost un Dumnezeu !! Sa ii dea dumnezeu sanatate !!
Gata am iesit . Nu o sa uit niciodata cum PCH-ul luase foc si la propriu si la figurat , steaua nu avea galerie si ai nostri cind au intrat pe teren erau timorati de parca jucau cu Barcelona . Pa !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.