Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
sa fie suspendat daca n-are dovezi
SINGURA MASURA ESTE DEMITEREA LUI CORLEONE ....!!!! DACA EXTIRPAM "CANCERUL" , IN TIMP FOTBALUL ROMANESC O SA INTRE IN PARAMETRII NORMALI ....!!!!! IN CAMPIONATUL TRECUT STEAUA A FOST AVANTAJATA PE TOATE PLANURILE ...!!! DE CE NU SE FACE CONTROL ANTIDOPIONG LA ACESTI PREPARATORI "CHIMICI" GERMANI ?????? DUPA STEAUA ,AM VAZUT CA SI MARTZOAGELE LUI "PINALTI" S-AU TRASFORMAT IN ZMEI .....!!!!
aceste lucruri le pot intelege doar suporterii Stelei. pentru ca noi am simtit pe pielea noastra atacurile din ultima vreme ale presei si nu, numai. pentru ceilalti e logic si normal sa dea dreptate presei in acest caz.
te strofoci degeaba. ceilalti nu au cum sa inteleaga. sau mai bine zis, nu vor sa inteleaga. si da. gestul lui MM este unul incalificabil. legal nu avea voie sa procedeze astfel. oficial reporterii aia aveau motivul sa mearga acolo ca urma un antrenament oficial al Stelei. Insa moral reporterasii astia merita o lectie! pentru toate atacurile la adresa Stelei din ultima vreme. daca oficial au mers acolo pe motivul ca vor sa asiste la antrenamentul Stelei, neoficial sau dus acolo sa caute scandal! stiau ca li se va interzice sa participe la antrenamentul Stelei. au facut'o dinadins. aceste lucruri le pot intelege doar suporterii Stelei. pentru ca noi am simtit pe pielea noastra.
Absolut ... toate trusturile au inteles comunicatul numai astia nu au inteles dar au mai si intrat inauntru. Eu am mai spus, indiferent de cum este mm sau ce face dar de data asta presa a intrecut cu mult masura.
Primul manager al unui club de fotbal, care a fost sanctionat pentru ultraj. Rusinea continua. Urmeaza verdictul din dosarul transferurilor.
Primul manager al unui club de fotbal, care a fost sanctionat pentru ultraj. Rusinea continua. Urmeaza verdictul din dosarul transferurilor.
Exact asa e! Dar esti prea prost-elist sa intelegi altceva decat iti flatuleaza ciobanul puscarias pe la nas!
Nea Mitica, Niculae nu-i prost ca Gigi! Ce sa spuna?! A glumit si el putin. Si asa l-a luat gura pe dinainte, de suparare ca cei de la Medias il pun sa plateasca gazul la fel ca toata lumea! Dar... sa vorbeasca FARA DOVEZI?!? Nu-i el asa tampit incat sa scoata din jeb cateva milioane pentru calomnie!!!
E o conspiratie mondiala dom'le, si mimi a cazut in capcana asta ca un mielusel la taiere...terminati dracu cu prostiile astea, daca marele prezident se comporta asa, apoi ce pretentii sa mai aveti de la aia din tribuna? Ma mir cum de nu se gasesc suporteri stelisti sa condamne ce face slobozitul asta, dar cred ca le crapa si lor obrazul de rusine.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.