Alte știri din fotbal
Darius Olaru își dorește plecarea IMEDIATĂ de la FCSB: „Asta i-a spus nepotului meu”
0
Iuliu Mureșan a dat detalii despre situația financiară complicată de la CFR Cluj: „Există pericolul insolvenței!” + „Sper ca Louis Munteanu să plece”
0
Robert Ilyeș le-a cerut șefilor clubului să renunțe la strategia actuală: „Am făcut 3 puncte cadou! Îmi doresc să lucrez cu jucători de calitate”
0
Daniel Pancu a glumit cu eroul de la CFR: „Dacă făceam asta, nu mai dădeai 3 goluri” + A pus ochii pe un jucător din Superliga: „E foarte interesant”
0
Știri din fotbal internațional
Galatasaray vrea să transfere un „galactic” de la Real Madrid
0
Îl așteaptă pe Salah cu brațele deschise: „Trebuie să vorbească cu Messi”
0
O companie de criptomonede vrea s-o cumpere pe Juventus Torino și promite investiții de 1 miliard de euro!
0
CIO le-a recomandat celor de la UEFA reprimirea Rusiei în competițiile internaționale de fotbal » Care e decizia forului european
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
6
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
6
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Marina britanică a vânat timp de trei zile un submarin rusesc care a reușit ...
Libertatea
Banii Liei Savonea. Trei salarii generoase și depozite de peste 700.000 de ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Verdict pentru ofițerul de contrainformații care a împușcat primii ...
Libertatea
daca sunt arbitrii din belgia oitza...cum sa castige!!!
Daca Nica este asa bun cum zice Mitica de ce nu castiga pisicutii si ei macar un meci.... Rapa e peste Nica deocamdata la Palmares.asa ca nea Mitica veze-ti de procesele matale bre ca ne-ai aburit destul
deja o dati is sf cu Nica asta. baiatul e o promisiune pe viitor nimic mai mult, n-a avut o evolutie extraordinara in tur sa fie considerat deja mare valoare. chiar a facut multe greseli din lipsa de experienta. e un jucator bun cu oarecare potential atata tot!
:)) uite asta a fost buna , dar o strici imediat ca ma faci oaie sau ceva..
like-ul e de la mine
De unde ideea ca Rapa este titular la Steaua . L`au vandut pe Daniel ?
cum ar fi rapa nu? =))
Nu il contraziceti pe Mitica . Ati innebunit ? Cine stie mai bine ca el cum este treaba cu transferurile , nationala , TOT .
Sunt in primul rand doi fotbalisti foarte tineri, cati nu au murit speranta? ASa ca sa vedem, eu sper sa confirme ambii pentru ca nationala are nevoie de talente.
Nica e rezerva la dinamo...sunt mai multi in romania mai buni ca el...fara suparare
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.