Alte știri din fotbal
Aurel Ţicleanu îl laudă pe Coelho: „Mutare de antrenor”
0
„Dacă nu Craiova, atunci cine?” » Rodion Cămătaru e sigur că oltenii sunt favoriți la titlu: „FCSB nu mai are timp”
0
Campionul cu FCSB, negocieri cu CFR Cluj » Dinamo și alte două echipe din Superliga s-au interesat și ele
1
Florin Prunea, iritat de arbitrul din Superliga: „Poftim! Vrei să ieși tu în evidență, chiar dacă ai greșit!”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Manchester United » Duel puternic în runda 23 din Premier League
0
Continuă scandalul la Lazio » Maurizio Sarri a sărit la gâtul patronului Lotito: „Jucătorii nu pleacă din cauza mea, ci de asta”
0
Barcelona - Real Oviedo, duel în runda 21 din La Liga » Catalanii primesc vizita „lanternei roșii”
0
Juventus - Napoli, în etapa #22 din Serie A » Echipele probabile + cote
0
Lifestyle
Simona Țăranu a incendiat internetul cu pozele în costum de baie din Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
0
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Un an de la furtul Coifului: principalul suspect i-a dat zeci de mii de ...
Libertatea
retrograda si Steaua daca becali o punea de-o magarie ca copos si baga clubul in insolventa ca sa scape de jucatorii cu salarii mari si de alti creditori care insistau sa-si primeasca banii inapoi. Pt. ca asta a fost magaria. Daca patronul vostru iubit platea milioanele pe care le datora altora si stingea creditul pe care FC rapid il avea la firmele lui, atunci licenta era ca si luata. Cofetaru' v-a tras-o nu Steaua sau mitica!
=))) esti amuzant.
..)) facem haz de necaz, ombre.. c;est la vie... cheb khaled, nu ??..))
STEAUA nu o sa pateasca nimic.Invit pe cei care nu suporta STEAUA sa vada de la ora 18 o adevarata campioana ce joaca de multi ani in grupele unei competitii europene.Sezonul asta iar o sa faca suporterii lui dinamo si rapid audienta in plus celor care transmit meciurile STELEI din europa.
corect. nu am nimic impotriva, asa este, pretutindeni vine si o nota de plata. mai devreme sau mai tarziu. uite, domnul gigi de pilda... nu ??..))
steaua de ce nu retrogradeaza?? ai primit de la jiji bani si terenuri dragomire ! puscaria oricum te mananca pe tine si fiutu!!
echipele de traditie au supravietuit pana acum mai inchizand un ochi, mai impinsi de la spate. mai cu un favor, mai cu o pila, mai cu o spaga. pentru ca altfel intro tara cu un grad mare ridicat de coruptie si ignoranta nu se poate. acum ca se vrea curatenie in fotbal plus fair play'ul financiar impus de UEFA, astea sunt consencintele amigo. faptul ca multe echipe intra dintr'o data in faliment sau insolventa nu este intamplator sa stii. este ca si in economia multor tari. au mancat, au baut, sau distrat, au facut imprumuturi, iar acum a sosit vremea notei de plata.
cum sa inapoieze medaliile celor de pe locul 2 bah pacaliciule? Daca tu te referi la cazul valiza ala este un caz din 2008 nu din 2013. Deci titlul de anul asta n-are nici in clin nici in maneca cu cazul valiza. Cam incurci borcanele!
asta e atat de idiot ca sa nu spin imbecil..ca nu stie ce face maine!!!!
bai frustratule, prima echipa comunista este rapidul!!! este infiintata de 2 mari comunisti!! macar atata sa stii si tu!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.