Alte știri din fotbal
Hakan Calhanoglu: „Cristi Chivu mi-a dat deja mesaj”
0
Răducioiu, direct de la Istanbul: „Prea puțin pentru a merge la Mondial”
0
Ionuț Radu și-a găsit cu greu cuvintele: „Ce se joacă, amical? Nimic!”
0
Adrian Porumboiu, dezlănțuit după Turcia – România: „Vrem să batem cu ăsta? Nu ți-e rușine, porcovane?”
0
Știri din fotbal internațional
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
1
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
@butch_cassidy nu te mai enerva, samba este protejat de GSP am facut si eu si alti useri sesizari, dar tot noi am avut de suferit, iti blocheaza IP'ul
Eu sper ca Mititelul gaseste o solutie sa salveze Craiova, este pacat sa retrogradeze un club asa frumos cum este Craiova.
SUPORTERII VOR SOATE STIINTA DIN CRIZA SA MOARA TOTI DE OFTICA MUIE BECALI MUIE FRF MUIE LPF SUPORTERII VOR SOATE STIINTA DIN CRIZA SA MOARA TOTI DE OFTICA MUIE BECALI MUIE FRF MUIE LPF SUPORTERII VOR SOATE STIINTA DIN CRIZA SA MOARA TOTI DE OFTICA MUIE BECALI MUIE FRF MUIE LPF SUPORTERII VOR SOATE STIINTA DIN CRIZA SA MOARA TOTI DE OFTICA MUIE BECALI MUIE FRF MUIE LPF SUPORTERII VOR SOATE STIINTA DIN CRIZA SA MOARA TOTI DE OFTICA MUIE BECALI MUIE FRF MUIE LPF
Admine ? Eu am toata noaptea la dispozitie asa ca am rabdare .. Tot il bag eu pe samba in m...m...sii asa ca de sarbatori !
Mititelu are actiuni la Fondul Proprietatea. Din pacate pentru el, actiunile se vor lista la bursa mai tarziu decat anticipase el, abia pe 25 ianuarie 2011. Bursa nu este suficient de lichida, asa ca e putin probabil ca va reusi sa le vanda in scurt timp ca sa faca rost de bani
Ba da adminul ala nu se mai duce a culcare sa-mi bag si eu ula in m//o//rtii m///asii lui samba si familiei lui ! Noapte Buna admine !
Asta inseamna ca vor pierde cu 3-0 toate cele 34 de meciuri...
trist...
Ce are daca joaca Dinamoe in B? Au media perfecta de suporteri pentru B, si acolo pot sa joace cu prietenii de la Dinamo II =))
dl dragomir, despre ce vorbim noi aici? dinamo are o datarie 12 milioane de euro la buget si acum toata lumea plange de situatia craiovei? nu incercati iar sa deturnati atentia de la problemele altora ca sa sacrificati Craiova ca in anii trecuti!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.