Alte știri din fotbal
Conducerea Rapidului trece la amenințări: „Jucătorii vin în România și zic că e ușor. Tragem linie și pot pleca”
0
Legătura dintre Mircea Lucescu și „İnönü”: gol, supremație + gest din partea românului pentru turci
0
Fotbalistul care e foarte aproape de FCSB deja l-a impresionat pe Mihai Stoica: „Asta am apreciat”
2
Lovitură pentru Mircea Lucescu » Jucătorul naționalei a fost suspendat de UEFA și ratează meciul cu Turcia
12
Știri din fotbal internațional
Robin van Persie a auzit că Gigi Becali dă echipa de start înaintea meciurilor: „Nu mi s-a mai întâmplat asta”
0
Liga Campionilor programează astăzi alte 9 partide! Start pe 7 stadioane
0
Deschidere de scor în Real Madrid - Manchester City, derby-ul etapei 6 din Liga Campionilor
0
Ungurii au reacționat după ce Akademia Puskas a eliminat-o pe FCSB din Youth League: „Singura întrebare care se punea”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
Un român căutat internațional face live-uri pe TikTok după ce ar fi bătut ...
Libertatea
Sute de mașini Porsche din Rusia au încetat brusc să mai funcționeze. Care ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan susține că a văzut „cap-coadă” documentarul Recorder și pune ...
Libertatea
Blatist,si inca ,cu diploma.Ia vezi cum a scapat de liga a doua.
Boca (juniorul): la un blat ai nevoie de 2. Colegul lui Haji fiind Jiji.
e amuzant cum tocmai un suporter cfr vorbeste de blaturile lui hagi! adica aseara a vazut o natie intreaga cum cfr isi face aliat din gaz metan , dar ei nu fura domne`! pariu ca daca gazul prinde play-off cfr castiga si acasa si in deplasare? bine,mai e si un dinamovist care vede blaturile nas-fin, nu ca n-ar fi, dar cred ca ar trebui sa se concentreze mai mult pe dinam0-voluntari 11 meciuri, 11 victorii, nici un punct pentru echipa lu` pandele! ce mama dracu` faceti ma pe lupii moralisti, ca si ai vostri fura?!?!
Un adevar universal.
Scuze. Ungur fiind,mi-e greu sa fac diferenta intre omenie si blat.
Gigist si creier. Se exclud reciproc.
ala n-a fost blat, a fost omenie intre nas si fin. n-ai ce discuta cu gigistii fara creier
care e derapajul?
În mintea ta îmbibata de ura e Hagi blatist! Doar acolo!
În principiu Dragomir are dreptate, dar aș lua oricând un ciuruc străin cu 100.000 în locul unei petarde viituriste de 2.000.000. Joacă la fel și măcar nu îi umpli buzunarele lui Hogea blatistul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.