Alte știri din fotbal
Toți o bat pe Rapid! Giuleștenii n-au scăpat de furia fanilor, Pancu & CFR Cluj își asigură locul de Europa » Clasamentul
12
Ultimele detalii despre accidentările lui Cîrjan, Soro și Mazilu: „La el e destul de grav”
0
Nicolescu atacă suporterii lui Dinamo: „Nu se controlează unii pe alții, au uitat că au simțit nevoia”
2
Rapidiștii au continuat războiul cu jucătorii și conducerea la derby-ul cu CFR Cluj: „Ole, ole, v-au ieșit biletele”
0
Știri din fotbal internațional
Everton - Manchester City, meci crucial pentru Pep Guardiola în lupta pentru titlul din Premier League
0
Mesajul lui Nicușor Dan pentru Cristi Chivu după titlul cu Inter: „Poate să câștige 5 campionate în Italia, poate în Marea Britanie”
0
Decizia instanței în cazul care a uluit fotbalul: scenariul ireal cu 133 de meciuri rejucate!
0
Panică în Premier League! Debutantul lui Chelsea a primit oxigen pe teren după o accidentare horror
0
Lifestyle
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
9
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
10
Avertismentul unui economist: Euro va ajunge la 5,5 lei dacă moțiunea trece ...
Libertatea
Scenariul negru după moțiunea de cenzură: „Mâine nu există o soluție bună”. ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Războiul a reînceput. Trump amenință Iranul că va fi „șters de pe fața ...
Libertatea
Cum adica frate? Regulamentul spune 15 zile dar il lasa Mitica in marinimia lui? Zi-i doar ca regulamentul nu a fost facut public si aia nu e ok. Altfel zici ca prostul ca faci ce ai facut toata viata: ai facut regulamente pe care le-ai calcat in picioare cand ai vrut.
Mitica paaaaaaaaa
oricum cine va veni in functiile astea LFP FRF unde se invart bani frumosi este si va fi sustinut politic. acum pe pricipiul scapam de unu dam de altul vom vedea , dar oricum o schimbare oricat ar fi ea de rea tot trebuie facuta. vezi cazul nationalei varzan a fost inlocuit de putzirca , cum necum barbugiul ne-a urcat vreo 20 de locuri din urna a 4 in a doua valorica
simte o oarecare frica ... parca el nu a fost tot sustinut politic ... simte ca pana aici i-a fost
Presedinti de club,e momentul sa iasa la pensie Mitica.Aveti curaj,sau va are la mana?
e timpul sa pleci ramolitule!
Putea sa candideze si femeia de servici din bloc contra lu' mitica. Hai femeia de servici!
Stie el ca politicul la tinut la liga prin indiferenta,daca pleaca de la liga trebuie sa predea cheile de la dulapurilre cu scheleti si intra la parnaie..
În acest caz, rog politicul să se implice.
Scapati de dreaq, dati de tacsu. Asta de credeti voi ca vine la LPF, ca vrea binele fotbalului Romanesc?? :))))))))))))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.