Alte știri din fotbal
Emil Săndoi, „Eugen” de la Securitate: „Știe ce are de făcut la lot” + Ce a scris despre Gică Popescu „Petrescu” și conexiunile incredibile cu dosarul de agent al „Baciului”
0
Adrian Scarlatache vrea granzii în grupele Cupei României Betano: „Sincer, cu ele aș vrea să joc”
0
S-a stabilit unde se joacă Dinamo - FCSB » Ce pregătește clubul gazdă
0
Președintele clubului din Superliga prevede dezastrul, după umilința din Cupă: „Ăsta e bugetul. E posibil să-mi depun mandatul”
0
Știri din fotbal internațional
Gordon și Adeyemi au dat spectacol » Dezvăluirea lui Deco despre Rodri
0
Giuleștiul, la 90 de minute de Liga Campionilor! Toate rezultatele serii din play-off
11
Filipe Coelho, schimb de replici la conferință: „Nu știți? Mai bine verificați”
1
Jucătorul de la FCSB a apărut în Giulești și s-a îmbrățișat cu patroana milionară, la meciul de Champions League
4
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
25
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
2
Un medic din Tulcea a ales să sape gropi pe șantiere pentru 250 lei pe zi, ...
Libertatea
De la un sat uitat de lume din Botoșani la marile gale de K1. Povestea ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Românii pot fi plătiți să consume mai puțină energie. Cum funcționează noul ...
Libertatea
Acolo pot juca foarte bine:Rada,Filip,Mustata,Tudose,Ninu si Golanski,deci nu ne trebuie decat un atacant.FORZZA STEAUA!!!
e adevarat, mihai, numai ca pe site-ul lui porto nu scrie de transferul lui la paok!
pe wikipedia scrie oricine. siteul oficial e baza, poti sa verifici ca transferul a fost efectuat
De ce nu vreti sa intelegeti ca STEAUA nu mai cumpara nimic,in aceasta iarna? Stiu asta din sursa SIGURA!
pai trebuie sa umpleti si voi spatiul cu ceva asa ca le inventati... sunteti jalnici...
o tanara speranta pe pentru noi ... rusine mai bine il luati pe ronny
pe wikipedia e dat la paok salonic!
ba nu mai bateti campii ca niste dobitoci!!!! nu vine nimeni la steaua, fiindca nimeni nu vrea sa joace la steaua sau in romanica.. tot o tineti una si buna ca steaua il ia pe lucarelli, pe maxi lopez, acum pe asta de la porto.. pai dupa ce au patit jucatorii de la rapid andrade si pittbull, crezdeti ca-i recomanda astuia sa vina in romanica?? sunteti niste tampiti!!
pe prosti. asta a semnat cu paok de cateva zile. scrie pe tot webul, scrie chiar si pe siteul lu paok...
buna stire. asta din 31 dec. 2008 a semnat cu paok
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.