Alte știri din fotbal
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
David Miculescu a răbufnit: „E o umilință! Dau și un exemplu absurd acum”
1
Ironia supremă! Faza serii pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj
1
Daniel Pancu a început să țipe la flash-interviu: „Eu acum am aflat! Nu e egalitate!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
Domnu , v-a explodat varza !
Si daca esti baietar, tot gretos esti ba.
Ai ramas cu sechele, nenea?
Mda.......mare dramă! Oare nu vă este rușine să faceți afirmațiile astea? Ce ar face FCSB în Europa? Joacă 2-3 meciuri și gata, a încheiat-o cu cupele europene. Apoi, revine iar la ”cooperativa” noastră din Liga1, unde, când are chef, joacă, cănd nu, trimite echipa a -III-a, și tot așa. Cam așa ne zbatem în mocirlă în continuare, că despre fotbal adevărat..........nu se poate vorbi în România.
Cel mai bine ar fi sa joace cu toți aia 13 " posibili "! Vai de capul vostru, ce v-o freca atât grija de echipa lui jiji ?! Totuși exista o mare problema, in ce va privește măi gsp: i*** ! Dar ce facem in varianta de site, ca nu mai merge, mai ales ultima utilizare
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
CSA nu o sa joace in ghencea,nici acum nu realizezi?
Cica echipe care erau surclasate de clubul lui Becali si enumera si pe...Slvia Praga!Eu stiu ca fcsb a jucat de 4 ori cu Slavia si nu a reusit decat un egal!Chiar ca era surclasata!
De ce va legati tot timpul de patron? Tu ce ai face, ai renunta la echipa pe care o sustii daca ar veni maine un Gigi Becali la voi? Marea majoritate a suporterilor, printre care si noi, cei care comentam aici, nu suportam personajul, dar nu l-am ales noi! Daca nu ingropau echipa acei generali burtosi, impreuna cu Paunescu si Piturca, nu stia nici *** de becali in ziua de azi! Asa au ajuns la mana lui si asta este motivul pentru care nu vreau sa mai aud in veci de cei de la CSA! Nu sunt cu nimic mai buni decat Becali! Bine ca si-au facut echipa, ca sa mai sifoneze niste bani publici, dupa ce ani de zile *** de la cioban!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Craiova cu trofeul ligii 1 Noi cu trofeul cupei dinamo cu...............Privitul
Suporterii de cazarmi sportive staliniste (CSA și Dinamo) = frustrați, neadaptați, retrograzi, nostalgici ai epocii de aur a socialismului științific! Nu mai e loc pt ei decât in cărțile de istorie și in muzee. Au dispărut peste tot in Europa și, din fericire, sunt pe cale de dispariție și in România!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.