Alte știri din fotbal
Și Hagi a pățit-o! Alte trei momente în care naționala României a fost condusă de secund
0
Vestea necazurilor medicale ale lui Mircea Lucescu a făcut înconjurul presei străine » Ce au notat marile publicații
0
Ion Țiriac, scandalizat de construcția noului stadion Dinamo: „E cea mai mare prostie! Vă dați seama cât costă doar traficul?!”
9
„S-a necăjit foarte mult” » Fotbalistul „inventat” de Mircea Lucescu, despre viitorul lui „Il Luce”: „Așa mai poate ajuta fotbalul”
0
Știri din fotbal internațional
Kosovarii nu se tem de Turcia » Vedat Muriqi: „Pentru noi ar fi ca o a doua independență”
1
Obiectivul lui Chivu: „Lautaro contra Romei” » Decizia antrenorului în privința argentinianului
0
La centru va fi „inamicul” nemților! » Bild anunță un dezastru: „Se profilează o furie imensă”
0
Incident tragic la redeschiderea stadionului „Azteca” » Persoană decedată în tribune
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Atacantul venit direct din „Războiul Stelelor” să fie golgheter în România: ...
Libertatea
prea multe supozitii... Vreau sa toate echipele sa ajunga cat mai sus .. Fortza Vaslui !!!
sa terminam cu caterinca si cu intepaturile... sa speram ca se vor califica toate sa strangem puncte pt romania. acum joaca romania vs restul lumii. trebuie sa tinem cu romania nu?
Succes tuturor!!!FORZZA STEAUA!!!
Steaua trebuie sa treaca indiscutabil de adversarul pe care il va intalni pentru ca sunt niste adversari de care europa nici nu prea a auzit.Tinand cont ca Steaua va fi cap de serie in toate tururile plus play-of avem sansa ca anul acesta sa facem mai multe puncte decat anul trecut.Va fii foarte greu pentru Poli Timisoara care va avea adversari tari.Pentru ea ar fii bine daca ar pica cu Panathinaikos sau Andrelecht.Bafta tuturora si sa facem cat mai multe puncte la coeficientul uefa.
O echipa potrivita pentru Dinamo este kyrilia samara. Are un nume la fel de necunoscut ca si nec nijmengen.
ce cauta in unrnele din turul 3 preliminar EUROPA league (posibili adversari ai stelei) echipe din ISRAEL,KAZAHSTAN sau AZERBAIDJAN ?? k nu pricep... sa`mi explice cineva va rog
FORTZA CFR..!!
Grupa usoara pentru Unirea urziceni:Liverpool(Bayern),Sporting Lisabona,Besiktas(olimpiakos),Unirea urziceni,dap succes tuturor echipelor romanesti,cat mai multe echipe in europa league,mai greu pentru vaslui da nu imposibil,cat mai multe puncte in europa,daca facem coeficient mare uefa anul asta peste doi ani putem avea 2 echipe in champions league direct calificate si una in preliminarii, e in interesul fiecarui suporter fie stelist ,dinamovist ,rapidist,sau al cfr,unirii,etc
Ies toate dupa primul meci ca anul trecut. Sa le vezi cum pierd toate cu 2-0 3-0 din prima mansa...
cea mai frumoasa grupa pt Unirea! Chelsea Real Madrid Juventus Urziceni
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.