Alte știri din fotbal
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
David Miculescu a răbufnit: „E o umilință! Dau și un exemplu absurd acum”
1
Ironia supremă! Faza serii pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj
1
Daniel Pancu a început să țipe la flash-interviu: „Eu acum am aflat! Nu e egalitate!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
in visele tale poate. nu a semnat niciodata cu abominatia aia numita fecedebe aka risunea romaniei aka ***. da,*** de cosmin matei,in schimb,v-a fost si capitan si nu a jucat nimic la voi.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dublă lovitură pt FCSB: jucător gratis și expirat. Suuupppeeerrr!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Steaua să promoveze. Asta e important.
Când semnează Tandia? Sau stai, mai bine întreb: cu cine semnează Tandia? :))) Băi, da Iliev când vine la FeCeSeBe-aua? Dar cei 2 Cristea, Fontes și Ivanov? Vin pe jos, dasta durează atât? :))
Ce mister? Nu-i niciun mister.. ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tandia când vine? :))) Dar Iliev? :))) A, stai, a semnat cu alții. Dar cei 2 Cristea? :))) Ce abureala de club e FC FCSB. :))
Pai spune-i asta userului dinamovist "alan24" ca e in confuzie, nu noua!:)
Fotbal Club FCSB a anunțat zeci de transferuri iarna asta. Zilnic erau pomeniți 2-3 jucatori, dați ca și transferați în Popesti Leordeni. Dar în realitate portarul Iliev s.a inteles cu alții, Andrei Cristea nu vine etc etc. FC FCSB = vorbă multă, realizări zero.
Esti confuz, la fel ca si cel care ti-a dat like!! :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.