Alte știri din fotbal
Denis Drăguș, sfat de transfer chiar de la tatăl lui: „Gigi Becali îl iubește”
1
A ajuns în cantonament și a semnat cu Universitatea Craiova
2
Keita nu are acceptul justiției de a fi prezent până la finalul cantonamentului Rapidului din Austria
0
CFR Cluj i-a adus înlocuitor lui Mihai Popa: „Am închis”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
SURSE Lista neagră din PNL. Aleșii care urmează să fie dați afară din partid
Libertatea
„Cernobâlul zburător“. Rusia ar fi dezvoltat prima rachetă din lume bazată ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Bistrițeanul care pregătea un atentat sinucigaș pentru a se „răzbuna pe ...
Libertatea
daca pe voi va incalzeste cu ceva ca joaca cristea!!! orcum sezonu asta e sub 0... cainele care latra nu musca,asa ca oricum o sa pierdeti, nu aveti cu cine si multi dintre voi o stiu prea bine!!!
hotii striga hotii :))
@skrap DUCETI-VA LA UEFA SA FIE DEPUNCTATA SI SA PIARDA SI MECIUL LA MASA VERDE CU 3-0, NU TREBUIE SA LASAM ASTEA SA NE FURE, S-AU INVATAT CA LA FIECARE DERBY SA FURE CEVA, DACA NU INAINTE DE MECI IN TIMPUL MECIULUI CU UN GOL DIN OFFSIDE DE LA TAMAS... firati ai cu echipa voastra jalnica si de nimic... se vede ca sa intors borcea la dinamo, sper sa faca preincfart dupa meci cand o sa faca 4-1 pt steaua. voi sunteti invatati sa castigati la masa verde ..........bate DINAMO 2-0 sa moara ''oi
tipic romanesc... "o parsiva ca pe Targu' Ocna"...
@skrap DUCETI-VA LA UEFA SA FIE DEPUNCTATA SI SA PIARDA SI MECIUL LA MASA VERDE CU 3-0, NU TREBUIE SA LASAM ASTEA SA NE FURE, S-AU INVATAT CA LA FIECARE DERBY SA FURE CEVA, DACA NU INAINTE DE MECI IN TIMPUL MECIULUI CU UN GOL DIN OFFSIDE DE LA TAMAS... firati ai cu echipa voastra jalnica si de nimic... se vede ca sa intors borcea la dinamo, sper sa faca preincfart dupa meci cand o sa faca 4-1 pt steaua. voi sunteti invatati sa castigati la MASA VERDE.......bate DINAMO 2-0
@skrap DUCETI-VA LA UEFA SA FIE DEPUNCTATA SI SA PIARDA SI MECIUL LA MASA VERDE CU 3-0, NU TREBUIE SA LASAM ASTEA SA NE FURE, S-AU INVATAT CA LA FIECARE DERBY SA FURE CEVA, DACA NU INAINTE DE MECI IN TIMPUL MECIULUI CU UN GOL DIN OFFSIDE DE LA TAMAS... firati ai cu echipa voastra jalnica si de nimic... se vede ca sa intors borcea la dinamo, sper sa faca preincfart dupa meci cand o sa faca 4-1 pt steaua. voi sunteti incatati sa castigati la MASA VERDE........
tipic tomanesc..." o parsiva ca pe Targu` Ocna..."
"Arbitrul a procedat excelent. N-a văzut faza, dar a văzut sîngele şi l-a eliminat." -Dumitru Dragomir despre eliminarea lui Cristea. Va rog sa uneti ce a zis atunci la Craiova cu eliminarea lui Herea!!!!!!
dinamo- STEAUA : 1-3
ce proasta a fost mata cand te-a facut!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.