Alte știri din fotbal
Transfer iminent la Dinamo! „Câinii” au bătut palma cu fotbalistul care a eliminat-o pe FCSB
0
Încă o pierdere pentru CFR Cluj » Titularul incontestabil își caută echipă
0
Ați văzut și voi? Anatomia gestului care a trecut neobservat în etapa #2 a Superligii + Remarca unui expert: „Nicio secundă n-a simțit asta!”
2
Prima reacție a președintelui după sancțiunile din dosarul de trucare de meciuri: „Eram în vacanță în Turcia. Pentru unii mumă, pentru alții ciumă!”
0
Știri din fotbal internațional
Cu 48 de ore înainte de Auda - FCSB, patru foști jucători din Superligă au evoluat într-un meci dramatic din Conference League, pe aceeași arenă
0
Real Madrid a anunțat noul record al veniturilor: „Clubul se menține ca un lider mondial în industria sportului!”
0
Conducerea Universității Craiova a răbufnit după decizia suporterilor înaintea returului cu Levski: „Nu este normal, acum suportă consecințele”
0
Cristiano Ronaldo se reprofilează la 41 de ani » Unde va juca atacantul portughez alături de Thierry Henry
0
Lifestyle
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
4
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
15
Un șofer de TIR român a încercat să treacă peste polițiștii de frontieră ...
Libertatea
Cel mai „liberal” dintre primarii PSD explică cum a făcut reformă, deși ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan retrage HG-ul pe Biodiversitate și trimite legea în Parlament: ...
Libertatea
Io unul nu m-am legat de Duckadam prea mult, dacă am făcut-o a fost in limitele bunului simt, însă episodul “Arizona” a fost rușinos ...
Cum se face ca absolut orice fost fotbalist care vorbește despre meciuri trucate, spune ca el a refuzat sa participe, ca s-a certat cu antrenorii, ca a câștigat meciul de unul singur și a dejucat planul de la cabine? Chiar cred ca exemplele astea sunt fără excepție.
La rautatea (veninul) pe care o are nici nu merita alt tratament...Ca fotbalist a fost mediocru, dar "inzestrat" cu o bafta iesita din comun, asa ca tratamentul care i se aplica este mai mult decat corespunzator!?
Dupa ce s-a aflat toata combinatia*
Pai si acum ce facem dle Duckadam, judecam Steaua dupa faptele unor comunisti care te dadeau la o parte sau iti luau si familia cand nu jucai dupa regulile sistemului ? O urcam pe culmi ca sa punem umarul la ingroparea ei ? Ati mai sustinut si minciuna lui ne-a gigica chiar si ce s-a aflat toata combinatia, furt calificat.
Eroul roman care a profitat de loteria vizelor. Iar cand americanii l-au tratat ca pe un simplu om, a fugit acasa, la MILA lui Becali,iar acum se da mare specialist.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.