Alte știri din fotbal
Denis Drăguș, sfat de transfer chiar de la tatăl lui: „Gigi Becali îl iubește”
2
A ajuns în cantonament și a semnat cu Universitatea Craiova
2
Keita nu are acceptul justiției de a fi prezent până la finalul cantonamentului Rapidului din Austria
1
CFR Cluj i-a adus înlocuitor lui Mihai Popa: „Am închis”
0
Știri din fotbal internațional
Roberto Martinez a dat cărțile pe față la conferința de presă: „Asta îl face unic pe Cristiano Ronaldo”
0
Deschamps, în doliu după moartea mamei sale, ratează meciul cu Norvegia
0
Fabio Cannavaro, după Portugalia - Uzbekistan 5-0: „Cristiano Ronaldo are magnet la gol. Dacă un fundaș greșește, e «mort»”
0
Anglia - Ghana, pentru locul 1 în grupa L de la CM 2026
1
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
SURSE Lista neagră din PNL. Aleșii care urmează să fie dați afară din partid
Libertatea
„Cernobâlul zburător“. Rusia ar fi dezvoltat prima rachetă din lume bazată ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Bistrițeanul care pregătea un atentat sinucigaș pentru a se „răzbuna pe ...
Libertatea
intrati pe www.anytwo.ro .. ai posibilitatea sa inveti poker de la pro-players, ai oportunitatea de a-ti incepe cariera de jucator de poker **** primind 20 Euro la UniBet, gratuit si fara a face nici un depozit, si beneficiezi si de un rakeback de 30%
Romanii nu merg la stadion, cica au principii, si li s-au incalcat de catre Gigi. Niste scandalagii. Important e sa sustinem Steaua! Dinamo deja e pe primul loc, vreti sa se duca cainii in Liga Campionilor? De ce sa nu mergem sa sustinem echipa pe care am sustinut-o timp de 20-30 poate chiar 40 de ani unii? Si daca in locul lui Becali vine unul si mai cioban ca el? Doar nu hotaram noi cine cumpara clubul. Rolul nostru de suporter e sa sustinem echipa! FORTZA STEAUA! Mereu ANTI-DINAMO!
Ce noroc a avut ciobanu ca s-au dat 5000 de abonamente daca se intampla treaba cu Piti inainte sa se puna in vanzare nu s-ar fii vandut nici 500. Nu era bun Piturca ca nu era marioneta lui si a vurt sa faca ordine in club.
Si cioabu e tot cioban ca le mai raspunde ,asta e greseala lui ,sa faca conferinta de presa o data dupa meci si gata sau inainte cum vrea .zice in fata portii la palat ca nu le declara nimic ,pai c mama dracu ii mai primesti in fata portii ?da si fomistii astia muritori de foame ,linge-mi-ar talpile ,numa pe scandal is pusi...Si mai se vrea liniste la steaua
pai de porumboiu nu zice nimeni nimic ca nu-i intereseaza vasluiul pe ei steau ii roade cu steaua fac audienta acesta este motivul lo le place scandalul la steaua ma iut si pe gsp si sport .ro bat aceeasi moneda steaua becli -suporteri-piturca -dumitrecu zilnic alceva nu pot nu stiu ma uit la sport .ro la beldie ala mare om de fotbal ,analist profund al fotbalului romanesc el e vai mama lui la 6 repete stirile de la 1o si la 7 ce au zis in plus la 5 a doua zi de la capat
te inseli Duckadam daca crezi ca noi o sa renuntam la proteste pentru cat stati voi 3-4 etape in Ghencea.
S preia suporterii marea doleanta a lui Piturca : Gigi sa vorbeasca cat mai putin despre club,jucatori,antrenori,dupa meciuri sa se controleze si sa se cenzureze la vorba chiar daca e alba sau neagra. Iar Samuila,Anda Banu si ceilalti care va nananca limba si-l tot incitati la vorba pe Becali facand rau Stelei...Aveti grija ce semanati,nu se stie ce veti si culege,furia unora sa nu va loveasca daca nu intelegeti si tot incercati manevre de dinamitare a relatiilor in club.
Oieru avea dreptate si cu marele Piturca ,vroia ca ciobanu sa taca sa nu zica nimic de el sau de echipa iar el sa-l faca in tot felul si mai ales in fata tuturor ,ei nici chiar asa ,cati dintre voi sunteti patroni si a-ti tolera un asa angajat sa va faca de kko mereu si pe 600 000 E,cred ca nimeni nu ar face asa ceva ,uitati-va la Porumboiu ,dupa fiecare meci zice cate ceva despre antrenor ,jucatori ,si ? Nu aud contestatari.Pe criza asta bine ca mai sunt oameni care sa bage bani in fotbal...
toti stelisti la meci bagabonti acasa
bha.. nu vin cativa ciumpalaci la meci... eu in schimb vin cu un grup de 300 persoane pe stadion... + ca am mai vb cu cativa lideri care vor veni si ei :D Aiss niste ciobani platiti sa faca scandal ;) Care`si bat joc de fostele glorii ... Ilie dumitrescu a facut multe pt steaua ..acum merita incurajarea noastra
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.