Alte știri din fotbal
Fede Valverde, explicații halucinante după conflictul cu Tchouameni, în urma căruia a fost spitalizat: „Astăzi am avut din nou un conflict. În timpul discuției...”
1
Conducătorul din Superligă, mesaj ferm după interesul lui Dinamo: „Nu vom intra în licitații”
0
Scene incredibile în centrul Clujului! Doi suporteri au intrat mascați într-un local și au atacat rivalii din oraș
0
Cutremur la echipa din play-out! Antrenorul este nemulțumit și vrea să plece: „Cred că e de ajuns. Am avut o primă discuție”
0
Știri din fotbal internațional
Manșa retur din semifinalele Conference League » Andrei Rațiu a scris istorie: Rayo Vallecano s-a calificat în prima finală europeană
0
Imagini senzaționale! Prințul William a „explodat” după golul din duelul european dintre două echipe din Premier League
0
Freiburg - Aston Villa este finala Europa League » Ce UMILINȚĂ în duelul englez!
0
Lovitură pentru Real Madrid: ratează El Clasico, după bătaia din vestiar
2
Lifestyle
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
1
Pe drum spre marele meci, s-a dezbrăcat și s-a pozat în toaleta avionului: „Regina se întoarce!”
2
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Regulile pentru voucherele de vacanță în 2026: salariații nu trebuie să mai ...
Libertatea
Lideri religioși avertizați să „se pregătească” pentru dezvăluiri despre ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Doi români, profesori de matematică, și-au depus candidatura pentru ...
Libertatea
Si-a dat seama ca oricum nu are loc la nationala de....marfa lui Becali!
Cum adică să renunți la cetățenia română? Pașaportul te face român? E vina romanilor pentru ca sunt tratati astfel, nepăsarea și lipsa de bun simt ne-a adus in situația asta. Cardoso trebuie sa știe ca in România sunt mulți oameni de calitate, dar care nu au o voce care sa îi reprezinte și că “***” s***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Unii ar renunța la cetățenie ca nu le aduce nici un beneficiu, ești privit ca un gunoi în străinătate dacă te legitimezi și vede ca ești roman, dar trebuie sa ai alta cetățenie, nu se mai poate sa ramai apatrid. Asa ca n ai pierdut nimic Cardoso, vezi ți de treaba
Cardoso probabil se astepta sa vina Iohannis la el acasa, sa se aseze in genuchi in fata lui si sa-l roage sa accepte cetatenia romana. Si fara sa depuna acte, pai ce el, Cardoso, care a adus atatea beneficii acestei tari, mai are nevoie sa trimita hartii?
E grav sa te lase memoria de lunga durata, dar e de-a dreptul tragic sa nu te tina nici macar o luna....
Mai repede o obtine cea maghiara. Gaseste un stramos maghiar si pac!
Chestia asta nu e normala, are un parinte roman, ar trebui sa primeasca cetatenia aproape imediat...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.