Alte știri din fotbal
Florin Niță a spus ce portar trebuia să convoace Lucescu: „Oh, Doamne! Trebuia să fie”
0
A fost integralist în victoria din 2012 contra Turciei și compară: „Sunt chiar mai buni acum!”
0
„Imigranții l-au băgat în comă în 5 minute!” » Neamțul celebru din România critică DRASTIC Germania: „Acesta e adevărul! Sunt creștin, nu vreau să fim țară musulmană”
4
Fotbalistul lui Dinamo, aplaudat la scenă deschisă la meciul din Europa: „Aici e casa mea”
0
Știri din fotbal internațional
Comentariu dur la adresa lui Cristi Chivu: „Și-a arătat limitele. Șefii ar trebui să reflecteze”
0
Vincius vs. Simeone » De la „Florentino te va da afară” la „Golurile sunt pentru Florentino”
0
Pep Guardiola și-a făcut rău singur! Din nou
0
Messi, gol din lovitură liberă în MLS! Răsturnare de scor la New York
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
18
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Războiul din Iran arată limitele puterii americane
Adevărul
69 de goluri în 14 etape! Ruxandra Nedelescu impresionează: „O jucătoare ca ...
GSP SPECIAL
Guvernul României declară situație de criză pe piața țițeiului. Ce măsuri ...
Libertatea
Gigisme mai mari ca pe digi aici.
are dreptate Mitica Dragomir cand cere tratament egal pentru cele doua echipe nou infiintate, ar trebui ca si CeSeA (se citeste cesea) sa aiba acelasi tratament...pardon, CeSeA a beneficiat deja de un favor prin faptul ca a inceput din liga a IV-a si nu din a V-a
Corect! Don oracolul are dreptate! Echipa de recruți a CSA, inventata in 2017, trebuia sa fie primită direct in Liga a I-a...a Spartachiadei armatelor prietene, alături de alte echipe militare faimoase din Coreea de Nord, Venezuela, Iran și Cuba. Astea sunt singurele tari din lume, alături de eterna și fascinanta România, care mai permit amestecul brutal, abuziv, al armatei de partid și de stat, in sportul profesionist! Trăiască alianța mondiala a Cazarmilor Sportive Staliniste!!!
Cu Steaua nu merge asa pur si simplu invitata in liga a 2 -a! Trebuie lamurita situatia FC fcsb, de ce exista aceasta echipa in liga 1. Aceste 2 echipe nu pot exista in acelasi timp. Ar insemna sa continuam sa propagam ilegalitatea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.