Alte știri din fotbal
Steaua a avut la Sevilla un mijlocaș cu cifre demne de un „Balon de Aur”: 25 din 26 de pase precise, 6 din 7 driblinguri reușite contra Barcelonei!
31
Steaua - Sepsi, în Ghencea, la 40 de ani de la Sevilla » Covăsnenii pot face un pas uriaș spre promovare
0
Mărturia-document a eroului Helmut Duckadam despre Sevilla '86: „Valentin a obținut o facilitate nesperată!”
0
Primarul din PSD a intrat în vestiar imediat după promovare: „Oraș mic, cu un buget mic. Nea Mircea m-a pus să îi fac o promisiune”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu va semna după finala Cupei! » Cifrele noului său contract la Inter. Intră în Top 4 antrenori din Serie A
0
Returul semifinalelor din Europa League » Echipele probabile + cote
0
Veste-șoc » Cvintuplul campion cu Bayern și-a anunțat retragerea din fotbal la doar 30 de ani: „Am plâns zece minute în duș”
0
Adrian Șut a cucerit titlul în Emiratele Arabe Unite și l-a imitat pe Cristi Chivu
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
China, implicată în negocieri cheie pentru deblocarea Strâmtorii Ormuz. ...
Libertatea
Conspirație anti-România? De ce Bulgaria, veșnic în criză politică și cu un ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Imaginile din satelit arată că Iranul a provocat distrugeri masive asupra ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nea Mitica, dar cum se facea ca la meciurile FCSB cu CFR Cluj era trimis, aproape totdeauna, STELISTUL Tudor?!? Era schimbat cateodata de STELISTUL Coltescu sau de STELISTUL Hategan. Niciodata altul!!! Acum l-ai vrea iar pe Craciunescu sef la arbitri... De ce? Pentru ca nu are globule rosii in sange ci stelutze rosh-halbastre?!?
"sa-i se dea"? jurnalistii lu' peste!
la puscarie Dragomire ai furat toata viata pe timpul comunistilor ai bagat vad ca astia te lasa sa sifonezi , ar fi frumos sa il sifonezi si pe *** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
DNA pe *** asta cand il luati?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
daca voi jucati prost prost vreti sa va o bage arbitrii in plasa? ai gasit scuza gata!
DRAGOMIRE NU UITA CA PE VREMEA TA TITLURILE ERAU DATE DE FLUIERASI ATAT ROMANASII CAT SI CEI ADUSI DIN STRAINATATE ....!!!! A SE VEDEA CUM A CASTIGAT TITLUL PRIETENUL LUI BASESCU DE LA URZICEANCA .....!!!! SINGURA GRESEALA A LUI VASARAS ESTE CA IL MENTINE PE BRICHETA CA PRINCIPAL FACTOR DECIDENT ...!!!!!
corect,dna bate la usa echipei asa tg mures. singurul regret,prin retrogradarea echipei asa tg mures se salveaza rapid. in rest, nici nu mai conteaza.
*** pursange : )))) L A B R U T A R I E..EE ...*** cu toate ca mai are scapari : ) si spune si adevaruri.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.