Alte știri din fotbal
Ricardinho pleacă de la Petrolul după două sezoane! Cu ce echipă semnează
0
Nuno Campos a intrat în pâine de duminica! Prima sesiune la Săftica
0
Gigi Becali dezvăluie cât l-a costat biserica abia sfințită din zona Pipera
0
Azi, este Friday pentru U Cluj! Al 5-lea transfer prezentat de vicecampioană
0
Știri din fotbal internațional
Peste 500.000 de fani la Mondial: ar umple nouă Arene Naționale! » Un grad record de ocupare a stadioanelor
0
FIFA îi va plăti salariul întreg arbitrului somalez expulzat de americani
0
„România ieșea din grupă obligatoriu!” » Concluziile lui Tibi Ghioane, după ce a urmărit meciurile de la Mondial: „Niciodată n-am văzut Brazilia să joace așa!”
0
Lothar Matthaus și Jurgen Klopp se ceartă din cauza lui Jamal Musiala
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
CTP, după desemnarea lui Veștea ca premier: „Nicușor Dan vrea să spargă PNL ...
Libertatea
Primele semnale ale fisurilor din PNL: liberalii care au rupt rândurile din ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
decat sa tot strigam hotii! mai bine ar fi ca DNA-ul sa sa nu-i bage in puscarie pe toti cei care au gresit ci sa le interzica pe viata sa nu mai aibe contact cu domeniul sport, ca daca ii baga la mititica... dupa vreo doi ani, ies si se baga la loc in domeniul sport! sa sufere tot restul vietii lor stand si uitandu-se la tv si sa fie ca oamenii de rand sa se angajeze si sa lucreze in alt domeniu, asta ar fi cea mai buna pedeapsa!!!
Va pasa de Sport! Poate prea putin!
PAI TU AI FOST CEL MAI MARE SIFONAR!VORBA AIA CINE STIE CUNOASTE!
nu inteleg daca dragomir are informatii de ce nu-l salta si pe el macar pt marturii!
Doamne ce MOCIRLA, ce MIZERIE, unde a putut ajunge fotbalul romanesc ?? Ce mai putem spera de la INDIVIZI ca PRUNEA, DRAGOMIR, Giovani BECALI , PADUREANU ??? Luati , ultimele dclaratii ale acestui personaj, DRAGOMIR, analizati mai cu atentie si faceti-ma sa pricep cum poate sa conduca o astfel de mostra de INCULTURA fotbalul romanesc ???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.