Articol de GSP - Publicat duminica, 01 martie 2009 00:00
Preşedintele LPF, Dumitru Dragomir, a comentat oferta făcută de grupul de investitori israelieni pentru preluarea unui procent de 50% din acţiunile Stelei.
"E un preţ corect cel oferit de evrei. Domnul Meir e un tînăr de perspectivă. :) Banii de care se vorbeşte sînt reali, restul e vrăjeala lui Gigi şi a celorlalţi. Nu pot să spun mai multe despre Meir, dar cred că a fost bine intenţionat. Nu cred că Gigi Becali va vinde vreodată Steaua, nu am crezut niciodată în această variantă" a spus Dragomir la sportro.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!