Știri din fotbal internațional
Brazilia - Maroc, primul șoc al Mondialului, a avut două reprize total diferite: „De ce îți e frică, de aia nu scapi!”
0
Australia - Turcia, în Grupa D la Campionatul Mondial » Aici am fi putut fi noi: echipele probabile + cote
0
Stelea a ținut să-l contrazică în direct pe Răducioiu, după primul rezultat-șoc de la Mondial
0
Qatar - Elveția » Prima MARE SURPRIZĂ a Mondialului! Lovitură în minutul 90+5
6
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
Daca tot radeati de New Dinamo,de acuma radeam noi de NIU steaua,bineinteles eu le dau un sfat sa puna si ceva de "valoare","dusmani","piti talent" sau "numbar oan" ca sa ramana fanii fidelizati pai no?
Absolut corect, armata e inca ce e,adica cu origini bolsevice,ceausiste ,fsn-iste deci republicane asa ca una e armata inca republicana si alta e ciobanul crestin totusi, dar smenar, care spre deosebire de ateii armatei[Iliescu si ai lui mimeaza credinta ca da bine]are un DUMNEZXEU caruia i se inchina chiar de o fi un dumnezeu al hotilor.Dar nu se va intampla nimic din TOATE ASTEA,, iar de se va intampla ca MAN sa ia clubul, Becali va ramane cu altul al lui si scapa macar de etichetarea ca e patronul unui club cu origini murdare,club bolsevic.Si MAN poate scapa de huiduelile tarii cu o Steaua bolsevica cand tara va deveni regat caci atunci si MAN va fi altceva
nu face olguta_konsomolskaia pravda, gat de data asta, caci partidul ei, tot din rahatul republicano-bolsevic originar, a aparut, ca si ea, mare shmenaritza de primaritza
concluzia stelistului la toata afacerea asta: moie NATO =))
palmaresul sportiv al romaniei ca tara?!Minte de clona , asa ai putea spune si despre palmaresul politic ca tara...caci se suprapune, si comunismul si stelismul au aceleasi origini: ANA PAUKER!Iar ce au urmat tot din republica aia de kkt a urmat ce a urmat!
..de fapt ei au STEMA si SIGLA lor !..asta a fost a echipei fotbal . Nu se putea gasi alta cale?Totusi nu vorbim de o echipa de liga 2,3...si FARA PALMARES !...Vorbim de ceva ce tine, si tine bine, si de palmaresul SPORTIV AL ROMANIEI CA TARA !!!!!!
pe care stema se bat astia? Aia bolsevica sau asta fsn-ista?Ori cu aia ori cu asta a la Iliescu-....Ponta,adica comunisto-baroneasca_toti coruptii sa traiasca, originile istorice ale acestui cluib NEROMANESC sau roman-venetic nu se uita!Tot latra clonatii cu sintagma cluib FANION....adica club de partid, umflat cu pompa si toata presa la comanda politica in ceausism si partial acuma ca s au mai trezit oamenii din clonajull ala de tip ...."a la Basarabia"
Diseara cu ce sigla o sa joace turma? Daca joaca cu cea de saptamana trecuta, s-ar putea ca olguta sa faca contestatie si sa castige la masa verde.
Slugile alea sint platite de noi toti. Citi am fost sa ii fluieram pe strainii care au defilat in tara noastra de 1 dec?! Nimeni - nici un suflet! Sa defileze amerlocii la noi cind o sa defilam si noi la ei!!!
Multa lume, din fotbal, este de acord cu faptul ca GIGI becali a investit in infrastructura de la STADIONUL STEAUA! A platit chirie- tot din aceleasi surse- mai mult decat jumatate din celelalte echipe din campionat! (TERENURILE FIIND ALE PRIMARIILOR sau DINAMO al MAI). OARE cei din conducerea CSA STEAUA subordonati fiind MApN...nu au superiori ierarhic?Au actionat de capul lor?...e SANTAJ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.