Alte știri din fotbal
Ionuț Radu, OUT de la lot! Staff-ul naționalei a convocat deja un alt portar!
18
Chemat de urgență din vacanță să-l înlocuiască pe Ionuț Radu! Lucescu a anunțat convocarea
21
MM Stoica, consternat după ultima lovitură de la națională: „E ciudat ce face Ionuț Radu”
2
Mircea Lucescu a decis cine apără în Turcia - România » Cum va arăta echipa la Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Ce scrie presa din Italia, după ce Interul lui Chivu s-a împiedicat cu Fiorentina: „Nu mai știe să câștige”
0
FAIL Inter, după ce a condus tot meciul! Echipa lui Chivu pierde teren în lupta la titlu
1
Mikel Arteta, după ce visul „cvadruplei” s-a spulberat pentru Arsenal: „Este foarte greu de acceptat”
0
Pep Guardiola, epuizat după triumful din Cupa Ligii Angliei: „Ne-au sufocat, o echipă aproape imbatabilă”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
15
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Instructorii ucraineni trimiși în Orientul Mijlociu, „șocați” de tactica ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Donald Trump a anunțat „moartea Iranului” și noua sa țintă: „Cel mai mare ...
Libertatea
Nea Mitica, te-ai ramolit de tot! Cum a vrut Kovacs sa ajute echipa etnicilor sai Kerekes, Gardos, Papp sau Keser?!? Parca spuneai ca nu bei alcool...
Sa stii ca i-a prins bine lu' MM experienta aia, acum la Rahova colegii isi stig tigarile pe ....bucile lui ! :)))))) A venit calit !
"Istvan Kovacs a vrut să îi ajute pe cei de etnia lui. Dacă prinzi o zi proastă, nu ai cum să faci aşa greşeli. Îi trebuie vreo 10 etape de suspendare şi va înţelege." Adica,socatele asta de arbitru ajuta CFR-ul de cate ori are ocazia.
picollo
N'Doye nu are ce căuta în sport, locul lui e să-şi amuze colegii de celulă. Etnia lui Kovacs nu e aceeaşi cu "etnia" ASA. La Tg. Mureş s-au cam depăşit mentalităţile alea, echipa e a oraşului şi în oraş suntem majoritari dar ne înţelegem cu fraţii maghiari.
Se stie ca Kovacs e arbitrul lui cfr. A gresit cel mai des si cel mai mult impotriva Stelei, regulat impotriva lui dinamo, de cateva ori impotriva rapidului, la ultimul meci arbitrat al Astrei impotriva ei, cu Petrolul n-a prea avut tangente. Cine ramane, de la cine a venit "indirecta" asta de care a beneficiat gratuit Mures ieri? cfr. E evident.
si Delia Matache secund, sa vezi ce antrenamente baga
Nea militica, o fi N'Doye nesanatos la cap, dar matale cum esti de il propui pe Edy la tineret ? Generalul Iordanescu parca mai are inca 3 copii, de ce nu ii propui si pe ei pentru celelalte selectionate ?
Ai creier, foloseste-l! Ce legatura au jucatorii de etnie maghiara?! E vorba despre singura echipa romaneasca in activitate care a jucat in campionatul maghiar. Jucatorii sunt trecatori. Ca patronul si patronul si o mare parte din putinii fani sunt unguri, e o coincidenta. E limpede ca cfr e, a fost si va fi mereu considerata echipa ungurilor din Romania. Apropo, mai exerseaza lb romana, macar din bun-simt... poate ai uitat in ce tara te aflii.
Bun comentariu, ar trebui ca Muresan sa-ti dea dublu pentru el!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.