Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
Acest mesaj a fost sters ptr că e vulgar si jignitor de către redactia ziarului *************
astept circul............
Nene,ori te-ai senilizat complet,ori ne iei pe noi de senili-daca incerci sa ne zici ca CFR-deja campioana si cu strainii prin aeroporturi-a jucat cu prima echipa in mizeria aia de meci cu fcsb!Nu!Cu totii am vazut ca jucat cu rezervele si cu rezervele rezervelor!Dar stii care-i culmea?Ca si asa,in prima repriza i-a dominat complet pe giuvaerele lu GG si au ratat vreo sase ocazii mari!Dupa pauza, probabil ca Petrescu a primit vreun sms de la prietenul MM,pentru ca echipa lui nu a mai jucat nimic.
Bine,bine,daca fcsb castiga se apropie la un punct.Adica se relanseaza play off!Dar,daca nu castiga?Asa cum a jucat CFR in acest campionat-din inertie-meciul se va termina egal!Adica CFR isi va mentine avansul de 4 puncte!Si iarasi-ca si anul trecut-daca voi nu sunteti in stare sa-i bateti, aveti pretentia sa-i bata Craiova sau Astra!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
complet fals. toata tara stie ca Steaua joaca din liga 1 din 1947 si pana acum. nu doar 99,999% ci 100%. astia care scriu aici ce scriu de aia scriu pentru ca stiu ca este Steaua in liga 1. daca nu era Setaua ei nu scriau. aia sunt *** ca spun asa ceva dar evident ca nici ei nu cred asta. daca ar fii crezut nu comentau nimic. ce,doar eu nu comentez de atalanta din italia spunand nu stiu ce,nu ma intereseaza de atalanta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ha ha ha
Nu-i așa că *** de Dragomir cu ieșirea lui aberantă (așa cum sunt de obicei) v-a făcut să vă încleștați iar, pe aici? Este *** ăsta un personaj pe ale cărui ieșiri publice să dați măcar cinci bani?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** Pentru intrega majoritate a microbistilor din aceasta tara, FCSB = Steaua! Doar cativa *** cred altceva, printre care te numeri si tu!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.