Alte știri din fotbal
Atacantul peruan anunțat de GSP la noua sa echipă a început antrenamentele » Cum arată programul de pregătire
0
Dorinel Munteanu a semnat » Două milioane de euro de la Primărie: „Va fi manager, va controla tot”
0
Fără precedent la Craiova! Suporterii s-au așezat la cozi imense: de ce se grăbesc oltenii
0
Fostul campion cu FCSB pleacă după un sezon și 15 meciuri disputate
0
Știri din fotbal internațional
Jucătorii lui Thomas Tuchel, zguduiți de un cutremur de 6,1 grade pe scara Richter!
0
Barcelona a decis să nu intre într-o licitație cu Real Madrid pentru Julian Alvarez
0
O inovație bizară la Mondial » FIFA lansează un serviciu controversat pe stadioane
0
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
4
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
cu 2-3 milioane poate fac ceva cumparaturi de la Cupa Africii. sunt sigur ca deja stiu jucatorii care vor veni.
Pentru moment nu e bine ca pleca, dar pentru viitor sunt sigur ca este benefic... Nu uita ca asa spuneam de fiecare data cand pleca cineva mai bun: cine ii va inlocui? Si tot timpul s-au gasit inlocuitori...
este bine ca CFR si-a castigat propriul renume pe piata transferurilor ... daca fotbalul romanesc ar scapa de puroiul impresarilor becali ............ am avea toti de castigat . ______
Pai daca zice Mimi... Doar se pricepe foarte mult la trensferuri, jucatorii adusi de el, au devenit ''stele" cazatoare, la brazilieni se pricepe cel mai bine.:)))))))))))))))))))))))))))))))
Nu poate clubul sa-si axeze politica manageriala pe un meci cu Inter, in care calificarea este cel putin teoretica. Acum e mult mai importanta Cupa Romaniei, unde sunt sanse de succes. Si chiar un loc pe podium in campionat.
mare smecherie 4 milioane , la steaua ajung zvonuri de 13-15 milioane. saptamana pleaca mimisor in spania sa negocieze cu real trecerea lui Ronaldo la steaua le ofera 7-8 zvonuri si un salariu stagional ptr jucator de 2 zvonuri
Ce sa caute un jucator de talia lui Sougou la Steaua?!? Nu avea loc acolo. Nu stiu sa fi retrogradat vreodata...
Meciul cu Inter e pe 14 februarie.Mai e mai puton de o luna.Cand au timp cei care vin sa se integrexe?Raman la parerea ca nu trebuie ca Cfr sa vanda mai mult de un jucator iarna asta.Si ala e deja Bastos
E bine ca pleaca jucatori la echipe bune din Europa. CFR pierde ceva acum. Dar se pierde din vedere un mare avantaj pentru CFR Cluj: daca la inceput multi aveau reticente sa vina la Cluj, acum tot mai multi jucatori de perspectiva doresc sa ajunga la CFR! S-au convins, ei si agentii lor, ca CFR este o rampa sigura de lansare spre fotbalul mare!!
Nu cred ca acest transfer se va realiza, are doar un gol in Liga1 in acest sezon.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.