Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

După atacurile lui Hagi la adresa sa, Pantaleo Corvino i-a răspuns managerului tehnic de la Viitorul

« Înapoi la articol

Comentarii (28) Adaugă comentariu

Toma Paul  •  13 Februarie 2018, 15:42

Pe langa sicanele clubului ,Ianis nu a convins ca e o valoare pt.Serie A !! valoare e doar in fata marelui rege (tasu Gica) !! Cu italienii nu te joci ca la Ovidiu sau Voluntari . Poate demonstra Ianis peste 2-3 ani ,ca *tasu *nu va fi nisodata !!

zica10hagi  •  13 Februarie 2018, 11:49

Gica ...... daca pleci si il lasi acasa .... sa nu il certi mai apoi si pe Anghel ca nu ti-l baga in echipa ! :)))

ion.ionescu  •  13 Februarie 2018, 07:59

Gică, îi faci rău copilului cu astfel de declaraţii ! Mai ales că ştii ce înseamnă vedetismul, l-ai avut şi tu la Sportul studenţesc...

Nae Ionescu  •  13 Februarie 2018, 02:32

DE INTELES CA NEA PREDICAT FARA SUBSTANTIV ISI APARA ODRASLA. DAR OARE A TREBUIT SA MANINCE O TAVA CU ... PENTRU A -SI DA SEAMA CA ESTE UN MARE ***? EI BINE EL SE LEAGA DE TOTI. ESTE CEL MAI DESTEPT SI CEL MAI CINSTIT DIN LUME. VIATA NU INSEAMNA FOTBAL. PINA LA FOTBAL MAI SINT O GRAMADA DE LUCRURI DE FACUT IN TARA. INSA OMUL AVIND BURTA MARE NU PREA STIE EL CUM ESTE CU SCOLILE PENTRU CA LE-A FACUT PE PUNCTE. NU PREA LE STIE CU LIMBA ROMANA APOI CAPUL II ESTE VRAISTE CIND VORBSTE. VAI DE MAMA LUI! RAU ESTE SA FI... SI SA NU-TI DAI SEAMA... PINA ATUNCI BAGA TARE CU ITALIENII CA POATE II VEI FACE SA -SI DEA DRUMUL LA GURA SI TE VOR DESFIINTA.

itrobert  •  13 Februarie 2018, 00:07

In locul lui Hagi as astepta sa-l vad pe copil realizat (mare vedeta la un club cu staif) si abia atunci le-as da peste bot alora... Acum sunt numa vorbe-n vant

Robert Ivan  •  12 Februarie 2018, 23:51

Ianis Hagi (19 ani) a stat la Fiorentina un an și jumătate. HA GI a primit 2 mil euro si dupa un an și jumătate a dat 2 mil euro .

melcul_furios  •  12 Februarie 2018, 23:50

Hagi nu intelege asta, el e invata ca in Romania, unde seful cel mare decide tot, si cine joaca si cine iese de pe teren. El nu stie ca in fotbalul real sunt posturi separate.

capitza1967  •  12 Februarie 2018, 21:56

Un raspuns simplu si la obiect !

gigelos  •  12 Februarie 2018, 21:51

Gica tata , cu o spaga n-ai incercat ?

maradona5  •  12 Februarie 2018, 21:47

Pantalone Corvinu ala nu stie cum se fac omeniile

«

1

2 3 »
«

»