Alte știri din fotbal
Hermannstadt a ales! Înlocuitorul lui Măldărășanu va fi prezentat azi
0
Cum a ratat Dinamo transferul lui Kevin Ciubotaru: „A fost la Săftica”
0
„FCSB are 30% șanse să fie în play-off” » Ce echipă l-a impresionat pe Trică
1
Ce fotbalist a găsit Mihai Stoica în Portugalia: „Întrebări am pus, mai avem răspunsuri de primit”
2
Știri din fotbal internațional
Guardiola e convins: „La Real Madrid aș fi fost concediat în 6 luni”
0
Marcus Rashford pune presiune pe Barcelona: „Prefer să joc la echipa a doua dacă nu se poate întâmpla asta”
0
Zinedine Zidane a revenit în fotbal! Francezul s-a alăturat unei echipe din Franța
0
Ultima oră înainte de FCSB - Feyenoord » Doi jucători sunt OUT + câte bilete s-au dat
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
0
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
Un român căutat internațional face live-uri pe TikTok după ce ar fi bătut ...
Libertatea
Momentul în care un șofer lovește mai multe mașini în Sectorul 4 și fuge de ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
VIDEO. A vrut să ajungă la Târgul de Crăciun din Craiova, dar a aterizat la ...
Libertatea
Speranta moare ultima, iesiti la vot sa scapam de taratoarea tonta.
hahaha, asa'i. si adduce noroc stanei, ca cum a adus la kiev. :))
Exact,chiar dansul,in piele si oase :))
Va salut.DD insemnand dl Dan Diaconescu cel care-i numea pe cetatenii provinciei Oltenia,evreii Romaniei(dansul inclus) ?;-)
Depinde. E posibil ca intamplarea sa ii fi provocat si mai tare pe Romanii din diaspora si sa vina in numar si mai mare la vot. Sau invers, scarbiti de cele intamplate, sa numai vina nici cei care au votat in primul tur. Plus ca pentru multi nu e deloc usor sa ajunga la putinele sectii de votare puse la dispozitie. Acesta fiind un alt motiv pentru numarul mic de voturi a Romanilor din diaspora.
pai si ala s-a dat pe brazda doar in ultimele zile..era prea tarziu,fiul poporului nu mai putea fi promovat cum trebuie :)) O lasam pentru urmatoarele alegeri,pana atunci si DD va fi mai matur,numai bun de presedinte :D
Zeul nu e baiat pröst. Problema lui e ca e anti-ponta. Cred ca e pro-basescu. Nu votati clanul basescu, mafia care il sustine din umbra pe neamtul hot. Eu nu mint, ca nu stiu cum.
Daca nu ai organizat cu Taz calumea treaba....eu veneam alaturi de voi daca vedeam organizare :))
Nu o spun eu. Eu spun statisticile. ://www.biziday.ro/wp-contents/uploads//2014/11/profil-3-wall.jpg . Asta e milionul care a facut diferenta. Cel din primul grafic.
luai ceva banuti..treaba era sa-l scoatem pe DD presedinte,ala avea cota 500 :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.