Alte știri din fotbal
„Mai vin trei jucători, unul sperăm cât mai repede” » Anunț de ultimă oră al președintelui Rapidului: „Sută la sută!”
1
Cristi Manea, reacție clară despre viitorul său în Giulești! „Ca printr-o minune, m-a făcut bine!”
0
Jucătorul în care FCSB își pune cele mai mari speranțe în sezonul viitor:„E important și interesant pentru noi”
1
Mutare-surpriză: pleacă de la Dinamo și ajunge la rivalii istorici
1
Știri din fotbal internațional
„Absolut încântător!” » Detaliul inedit de la Mondial pe care l-a observat jucătorul cu 113 meciuri în națională
0
Lotul cu care Universitatea Craiova atacă Liga Campionilor + Ce numere și-au ales noii jucători
0
Fostul jucător din Superliga, primul transfer făcut de Mirel Rădoi la Gaziantep
0
Tatăl lui Neymar, cerere pentru fiul său: „Continuă să joci fotbal!”
0
Lifestyle
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
2
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
Ieșean lăsat cu un credit de 40.000 de lei pe numele său. Escrocul a ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
Am avut neplacerea sa vad oameni si sa aud discutii care imi permit sa te contrazic.
Macovei a dat pe tava cursele din judetul Calarasi unui ț1gan pe nume vlaciu, care si-a eliminat concurenta cu topoare si sabii. Apoi a trecut la terorizarea calatorilor cfr pentru a nu mai folosi trenul. Asta este macovei. Fost procuror care a dat mana libera interlopilor din Calarasi si Giurgiu sa faca ce vor ei cu populatia acestor judete. De ce va bagati unde nu stiti? Toti sunt patati. Toti sustin mafia. Voi nu vedetei ca nu mai exista scapare daca nu luam atitudine? nu vedeti ce campanii mizere se fac in media si pe internet? Cata spalare pe creier, cata manipulare si propaganda?
Nu e adevarat. Lumea nu voteaza pentru ca este stelist sau dinamovist sau rapidist. Daca era asa, Becali era presedinte. Dar Becali nu a depasit 2-3% la prezidentiale.
Macovei????????????????
pdl? astfel am putea sa intrebam de ce Rusia ar trebui sa conduca Romania? de ce?
KLAUS JOHANNIS este sustinut de mafiotii PDL ai lui Basescu care au jefuit Romania: -Mafiotul Sef PDL Blaga -fost Prim-vicepreşedintele PDL, masonul Sorin Frunzăverde -preşedintele PDL Ilfov, Cristache Rădulescu - prim-vicelui pedelist PDL Dâmboviţa, Florin Popescu, - fostuMinistrul al economiei, Adriean Videanu, domnul bordura -Ministrul transporturilor, Anca Boagiu, amanta Kioretelui cu care si un copil din flori -Roberta Anastase care fura voturile sa isi treaca Kioretele legile -Gheorghe Falcă finul lui Basescu -Ioan Oltean taranoiul peltic baron de Bistrita -si mai ales cel mai toxic mafiot basist Flutur care slugarnic scria BASESCU pe dealuri cu sheeps. ASTA ESTE MAFIA
Ponta= un diversionist notoriu !!!!
Mafioti exista in toate partidele, mai ales cele care s-au perindat pe la guvernare. Oricum cel mai mare jaf l-au facut astia de la psd, uita-te ce oameni are si ponta linga el. A fost optiunea Macovei, care nu facea parte din nicio clica...dar romanii aleg ceea ce merita, asa ca vom merge mai departe cu coruptii, orice vom alege.
Schimba canalul!!!!
Nu ma interseaza cu cine tine Ponta. Si chiar daca Iohannis ar avea tatuate Dinamo si Rapid pe cate o buca, plus CFR pe piept, eu tot cu el voi vota.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.