Alte știri din fotbal
Bogdan Vătăjelu și-a găsit echipă în România! Cu cine ar urma să semneze și care sunt condițiile
0
România U19 se încurcă și cu Irlanda de Nord U19 » „Tricolorii” pierd orice șansă de calificare la EURO
3
Înainte de meciul cu România, Skriniar a lămurit conflictul de la națională: „Am vorbit cu el”
0
Dinamo o trimite pe FCSB în play-out! „Derby mic de România”, în Liga 3, cu arbitru din Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Senegal sfidează CAF! Trofeul, scos pe teren deși titlul a fost acordat Marocului
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Dimarco, starul lui Chivu, e primul care răspunde criticilor: „Gest din instinct”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Tornadele care au lovit România. Primele consemnări despre aceste fenomene ...
Libertatea
Burleanu format de Basescu de tanar: 1.Decembrie 2008 Burleanu-instalat de Kiorete la Autoritatea Electorală Permanentă – consilierul care se ocupa controlul respectării legalităţii în procesele electorale. 2.La Paris UN VOT LA 5 SECUNDE -Kioru Fraudeaza alegerile 3.2009 -Basescu castiga cu voturile de la Paris- Burleanu este decorat la 25 ani pt organizarea fraudarii alegerilor. 4. Kioretle isi rasplateste scalvetele -iulie 2009–octombrie 2011-Burleanu consilier prezidential. 5.Basescu isi instaleaza sclavetele habarnist la FRF.
degeaba bai ponta, eu tot nu te votez.
Puye m0nt-a, vad ca e cenzurat de gsp. De ce oare?
Bun si daca e stelist, vina noastra e ca ... ? :))) Bun, sa zicem ca Ponta e cel mai mare stelist. Galeria latratoare ii face campanie celui mai mare stelist, intitulat Ponta. Prin deductie logica, PCH = scla- vii unui stelist. Daca te multumeste rationamentul asta, sa fii sanatos. Oricum PUIE MONTA!
Pontalaul si-a facut treaba cu galeria canina la lansarea candidaturii si acum se pisa pe Dinamo....
aha...si sa urmeze regimul mafiot pontist....eu din doua rele in general nu aleg niciuna...rar pe cel mai mic. asa ca la primul tur am anulat votul....iar la al doilea probabil o sa fac la fel.
Cat de retardat trebuie sa fi ca sa votezi cu Copy-Ponta?
esti nebun?!...pai tocmai asa era ideea....
taci din gura pt ca este de notorietate faptul ca este stoist. nu se stie de acum.
Eu sunt tac'tu!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.