Alte știri din fotbal
Oțelul Galați - Universitatea Craiova din runda 5 a Superligii, între două echipe rănite în etapa precedentă » Echipele probabile și cele mai importante informații
0
Alaa Bellaarouch, jucător-cheie în victoria lui Dinamo din Giulești: „Știu de la Cupa Africii”
0
Dinamo vrea să mai întărească un post și pregătește primele după victoria cu Rapid: „Jucătorii știu”
0
Nuno Campos a ținut să lămurească tot în conferință: „Vreau să vorbesc despre acest jucător”
1
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
„Cel mai periculos om” din Germania este pe cale să obțină un scor istoric ...
Libertatea
Vacanță în Delta Dunării, pe ape la niveluri record. Guvernatorul Florin ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Motorina standard se ieftinește cu 68 de bani pe litru de la ora 24.00, în ...
Libertatea
D-le Sumudica, contractul de la LPF (de 1200 lei/luna) de cine a fost semnat? Nu cumva are semnatura Dvs. pe el? Si atunci care-i surpriza?
Copos sa scoata banii la interval. Sa procedeze ca cei de la CFR Cluj. Altfel, cu metode "specifice" lui, va pati ca in "afacerea" cu Varga si Balan!! Cand vor intelege unii "patroni" din fotbal ca nu mai merge cu smecherii mitico-maneliste?!? Vrei fotbalisti, vrei performante?! BANII JOS!!! Cum fac clujenii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.