Alte știri din fotbal
FRF a anunțat punerea în vânzare a biletelor pentru partida amicală Slovacia - România
0
Primul mesaj al lui Gică Hagi, după ce naționala a ratat Mondialul, a venit pe aeroport » Planul de „resuscitare” al României
1
Atacă violent comentariul TV de la Turcia - România: „Două țațe, doi moșnegi ramoliți! Grădinescu ar trebui să iasă la pensie, e dezagreabil! Ați văzut ideea lor șocantă?!”
24
Urmează zile decisive la FRF! » „Dacă eu îi găsesc ofertă în 10 zile, Hagi NU se mai duce la națională”
0
Știri din fotbal internațional
Selecao îngenuncheată, suporterii îl cer pe Neymar! » Reacția lui Carlo Ancelotti
0
Probleme pentru Argentina: atacantul ratează Mondialul
0
Primă specială pentru jucătorii din Kosovo după victoria contra Slovaciei
0
După o victorie dificilă, selecționerul Gattuso este încrezător în calificarea la Mondial: „Suntem pregătiți”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Prea tarziu.Trebuia cu doua zile inainte.Asa CFR v-a luat Cupa.
Asa cu *pornirea* grea cum zici v-am tras-o.In Cupa!
data de 7 mai 1866.....nimic...! nu cred ca era vreo echipa de fotbal in tara romaneasca sau moldova pe atunci! iar castigarea unei cupe ce nu mai exista e obtinuta de fosta steaua,echipa lui ceausescu,nu fcsb ,echipa infractorilor becali si mm
Steaua si peste 1000 de ani or sa sarbatoreasca cupa campionilor si or sa spuna ce buni erau ei pe timpurile lu parzvante chioru :)))))
7 MAI 1866 iti spune ceva, militian mic si nataflet, dar 24 februarie 1987??? :))))) Vai de soara voastra de suferinzi! Chiar mi-e mila de voi!!!!
daca inexistenta a ceva...te inebuneste.....cred ca cei nebuni sunteti voi..! care sunt trofeele castigate in europa?...:)),performantele europene,lipovene?
Pai nu le stii, nefericitule? nu ele v-au innebunit? :))))
"Dinamo poate pierde o echipă întreagă în această vară" - asa ar fi si normal, sa-i pierdem pe toti, in afara de Mevlja, Puljic, Palici si Gnohere. Hai si Lazar, cu indulgenta...Restul --> La paie, in agricultura !!!
Nu prea inteleg unde vede asta marea "ruina"! Cred ca *** cand a scris articolul. Cat despre plecarile lui Ramniceanu si Batin... eu cred ca vor "zdruncina clubul din temelii"!!! Faptul ca pleaca jucatori fara suma de transfer si vor veni altii la fel de "renumiti" nu inseamna absoluti nimic, decat continuarea politicii negoitiene de construire a lui "new Dinamo" :) !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
si care sunt cele ale fcsb?....cu care NE MANDRIM IN EUROPA?...:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.