Alte știri din fotbal
Marius Șumudică a tunat după înfrângere: „Rușinos, de Divizia C! Nu se poate așa ceva”
0
Florin Maxim, după ce i-a stricat debutul lui Șumudică la CFR Cluj: „Va fi o nucă tare”
0
A înscris un supergol cu CFR Cluj: „Spuneam de acum două zile că marchez! Vrem în play-off”
0
Djokovic a ieșit la atac, după umilința suferită de CFR Cluj în fața Corvinului: „A venit nota de plată”
1
Știri din fotbal internațional
Surpriză uriașă! Au învins PSG și au scris istorie în Franța
0
După dezamăgirea de la Mondial, au schimbat selecționerul
0
Barcelona a dat lovitura în mercato! Fabrizio Romano a anunțat: Rodri semnează contractul
0
Mikel Arteta, după triumful din Supercupa Angliei: „Sunt surprins de rezultat!” » A avut un remarcat
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
2
De ce e motorina la Lukoil cu 30 de bani mai scumpă decât la concurență: ...
Libertatea
Minunea de la Cluj: satul care și-a dublat populația cu o strategie ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Noi precizări ale CCR despre discuția dintre Simina Tănăsescu și Ilie ...
Libertatea
Băi, fecesebiștii ăștia cu gura mare nu pot fi convinși decât prin contract (sau poate prin metode coercitive ori chiar punitive) să renunțe la a mai folosi variante care eludează hotărârile justiției? Deci Meme, obișnuiește-te să te conformezi justiției și spune frumos (e și simplu! ) "Universitatea Craiova" și "Steaua București", că și noi ne chinuim să spunem frumos "Fecesebe" (și nu e deloc simplu, e o adaptare traducere mai degrabă a imposibilului de rostit "Fcsb" - mulțumim Gigi!)...
Vise umede, dupa ce au sperat ca adevarata Steaua sa nu evolueze in Ghencea prima data, acum se viseaza la interzis pt a 3-a partida, viata de talpanisti/mereu tristi! :)))))
În cazul asta oferta de închiriere a celor de CSA ar trebui sa fie egala cu cea a FCSB ului și asta pentru ca stadionul nu este proprietatea MApN ului...DNA ar trebui sa închidă câteva pastai* care se cred proprietari pe bunul statului
Gigi Becali,la cât se lauda cu numărul banilor proprii,ar trebui sa-și facă propriul stadion ca sa nu mai încurce pe nimeni!
Perfect ! Propun CSA Steaua sa programeze si meciurile echipei de polo pe stadionul Ghencea ! Si sariturile de la platforma de 10 m tot acolo ! Cu Talpan si Bichir la demonstrativ ! Competitiile de tir sunt ideale pentru terenul central ! Poate trage cineva si in *** astia !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Adica luan toate masurile de protejare a gazonului care are o plasa si alte tehnici speciale dar se joaca meci de rugby si am vazut pe arcul de Triumph cum arata gazonul plin de gauri .De noaptea mintii !!!!
Rezolvarea ar fi simplă, într-o țară normală. FCSB închiriază stadionul de rugby de la Arc, îl pune la dispoziție echipei de rugby Steaua, iar pentru meciul său de fotbal închiriază stadionul Steaua. Astfel un meci de rugby se joacă pe un stadion gândit pentru rugby, iar un meci de fotbal pe o arenă de fotbal, cu capacitate mai mare.
Perfect.
Normal. Daca pot saboteaza pe cei care-i urasc. Sunt curios care va fi castigul de la meciul de rugbi comparativ cu inchirierea si castigul din vanzarea de bilete pentru meciul FCSB-CS Universitatea.
O rușine tara e batjocurita de niște neica nimeni,dl Ministru detasati-i la Cincu.,Babadag,Plenita etc sa vedem dacă mai au chefsa inventeze toate inepțiile sau trecuți în rezerva fără drept de pensie speciala ,pensie ptr care nu au făcut nimic ptr tara.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.