Alte știri din fotbal
Un fotbalist crescut de FCSB, campion al României, pe radarul lui U Cluj
0
Gică Hagi: „Craiova o să aibă cei mai mulți jucători la lot” » Iată cele 7 nume!
0
Peluza Cătălin Hîldan continuă protestul: „Trebuie să se supună!”
1
„Ați discutat cu Mitriță?” » Ce a răspuns Hagi: „Când un jucător ia această decizie, ce să mai faci?”
0
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu candidează pentru „Jucătorul Sezonului” la Celta » Ce loc ocupă acum în topul preferințelor fanilor
0
Liverpool, Chelsea și Man United, la coadă pentru căpitanul lui West Ham
0
Stadion nou de 10.000 de locuri după parcursul istoric din Liga Campionilor
0
Cum a făcut doar un slide în PowerPoint diferența în favoarea lui Cristi Chivu: „Eu vreau asta, asta și asta...”
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
2
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Au plătit-o cu doar 155 de lei, după o lună și jumătate de muncă. „Am depus ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Medicul Dorel Săndesc, condamnat definitiv la închisoare cu suspendare. ...
Libertatea
Ai perfecta dreptate. Pai cine sposorizeaza o campanie pt prezidentiale fara sa primeasca inapoi ceva? Doar Paskany nu a bagat bani asa degeaba. Pe langa alte beneficii pe care presupun ca le mai are...este si avantajat in campionatul asta gretos al nostru. Na....coruptie este peste tot...deci de ce n-ar fi si in fotbal?
Pana nu pica M. Sandu, degeaba. Arbitrii nu au nimica in comun cu liga, nu raspund/depind de liga. Dar au cu FRF-ul. Va rog sa va amintiti cum si cine schimba seful CCA. Ca tot vorbimde arbtrii si arbitraje. Cine-i numeste, acela comanda. Iar acela-i Sandu si nu Dragomir. Cum va suna declaratia lui Sandu: "Poate fără ştiinţa mea s-au făcut manevre!"?! Adica el este sfantul si tot cei de sub el, fac porcarii. El nu stie, nu-i vinovat, n-are ce face. Dar este seful!
MITICAAAAAA !!!! MITICAAAAA !!!!
premierea se facelegal si daca e permisa de federatia respectiva ori in acel moment nu era cazul cat despre legalitate stateau sobolanii prin moteluri cu valiza ascunsa bine
Stati linistiti despre CFR nu o sa vedeti nimic, cel putin cat timp e popey marinaru la carma tari si boc marioneta lui.
Dar escrocii cei mari?Devalizarea RAFO,FLOTA,TELEFOANELE,PETROM?ATATA TEVATURA CA A LUAT GAINARUL DE SEREA 20000E.MAREA CORUPTIE A TARII E LA FOTBAL.CHIAR SINTEM UN POPOR DE TAMPITI.
hai sa fim seriosi! cel putin jumatate dine chipele din liga 1 au furat. sandu, mitica, etc, astia n-o sa ajunga niciodata la parnaie
Sa nu uitam de butelie borcea care e as in asa ceva mai da nu mai gasesti un vinovat in tara asta toti sunt nevinovati
VA MAI AMINTITI CIND MITICA DRAGOMIR NEGOCIA IN DIRECT LA TV ARANJAREA MECIULUI STEAUA VASLUI SUSTININD CA BUHAESCU MERITA 3 MILIOANE DE EURO ??????? PENESCU E MIC COPIL !!!!!!!! MITICA DRAGOMIR IMPREUNA CU GIGI SI MAI NOU IANCU ,DISTRUG FOTBALUL ROMANESC !!!!!
Atunci TU trebuie sa fii cel arestat, ai instincte criminale in tine, baietas, sigur n-ai smanglit ceva si stai prin Ferentari?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.