Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Legendarul Santi Cazorla a spus „adio” fotbalului: „Sfârșitul nu a fost oriunde”
0
Manchester City a anunțat cel mai scump transfer din istoria clubului: ieri a jucat la Campionatul Mondial
1
Lovitură de proporții » Poliția a confiscat 275 de milioane de euro din pariuri ilegale la Mondial!
0
Revoluția tăcută a Africii la CM 2026 » Ascensiune de necrezut, cum au reușit să dea peste cap calculele: „Am arătat lumii întregi”
4
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
1
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
4
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Cine sunt, cu nume și prenume, membrii rețelei conduse de Pașca, reținuți ...
Libertatea
„Miracolul spaniol”, un deliciu ideal pe timp de caniculă. Ce recomandă ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Voluntariul nu are cum sa-si imbunatateasca bugetul la meciul cu fcsb pentru ca joaca la Ploiesti si stadionul de acolo nu e nici gratis si nici cadou. Cu diferenta care o s-o ia pe bilete trebuie sa plateasca si chiria si utilitatile.
Toate echipele din Liga 1 isi imbunatatesc bugetul dupa meciul cu Steaua.Asta este un fapt dovedit.Datorita Stelei joaca si ei cu peste 10k de spectatori in tribune.Lucru ff rar de altfel.Steaua tine in viata fotbalul din Romania.Datorita Stelei nu se desfiinteaza acest fenomen.Asta o spune inclusiv Ninel un hater declarat.Deci *** cand vb de Steaua pentru ca datorita Stelei mai vedeti fotbal in Romania.PS:*** Talpan,Boroi,Becali,Piturca si ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Auzi, dar tie nu iti e rusine sa iti pui poza aia? Nu de alta, dar poate mai intra si femei gravide, vrei sa nasca prematur? Ai o privire ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ploua cu isteti pe-acilea... 1745flo insusi mana-n lupta vijelia-ngrozitoare spre stadionul infernal... Altul spera ”ca se vor gasi niste suporteri petrolisti care sa strige niste sloganuri nationaliste sau ce trebuie”... Halal fani... Mandri ca sunt caini si lupi. In familie, cum s-ar zice...
Pardon, nu steaua, ci clona fcMogosoaia Ilfov! In Bucuresti nu mai au decat palatul ciobanului!
"Stadion infernal"? M-am distrat copios..
tot stadionul va fi anti steaua!
Doua echipe de n-ar mai fi....
O partida mai gretoasa pe Ilie Oana nu se putea imagina...Rusine Primariei care permite asa ceva.Sper ca se vor gasi niste suporteri petrolisti care sa strige niste sloganuri nationaliste sau ce trebuie ca sa-si ia *** din voluntari amenzile de rigoare.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tuica sa fie...multa tuica
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.