Alte știri din fotbal
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
„Ne-a lipsit curajul” » Florin Tănase așteaptă pauza de iarnă: „E greu”
0
Kopic, încântat de prestația cu FCSB: „Puteam obține mai mult, dar suntem pe drumul cel bun”
0
Știri din fotbal internațional
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
Presa din Anglia nu l-a menajat pe Arne Slot: „Nu a arătat prea inteligent”
0
Întrebarea care nu i-a convenit lui Cristi Chivu după 4-0 cu Como: „Nu-mi pasă! Titluri de presă”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
Pai stiu amigo, astea sunt din ciclul: Scriem vrute si nevrute ( adevarate si neadevarate) mai multe scandaluri la adversari si trebuie de bine si frumos doar despre echipele pe care ei le simpatizeaza ( anume FCSP, Pandurii si Viitorul) !!! Normal ca nu scriu nimic de rau de echipele sistemului lor, doar nu-si sapa groapa singuri, de Dinamo si Astra au scris nu mai rele pentru ca stiu ca astea 2 vor pune in pericol titlu de campioana a fcsp-ului si cum nu trebuie sa se intample asta in birourile gazetarilor trec la spurkkhhat si improscat cu noroi in noi si in Astra !!! Ar mai scrie de rau si de Tg Mures dar aia nu sunt siguri de ultimu loc de play-off asa ca mai asteapta sa vada cine intra in play-off de pe ultimu loc, sa vada daca este o echipa care le convine !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
vad si eu totul, ca si voi. chiar daca nu mai scriu decat foarte rar si mai mult pe unele articole despre Dinamo, totusi gasesc ceva timp sa lecturez rapid macar titlurile principale ale fiecarei zile. chiar daca sunt prins cu detaliile ...schimbarii totale (desi inca nu m-am decis), citesc, vad si ma amuz. orisicat, sunt obligat sa remarc si eu ca ziarul asta e din ce in ce mai jenant, a devenit gazeta de perete a incultului din pipera + acolitii si trepadusii lui de doi bani.
draga, te afli intr-o grava eroare. first : nu fac vacante lunare ci maximbianuale sau trianuale. second : da, e vb de plecare definitiva. terzio : nu te impacienta, iti las mostenire 'miliardele' mele de comentarii pe Gsp, caci am remarcat servilitatea ta fata de unii useri fecesebisti in cateva nopti anterioare, parsivenia ta imensa, dar mai ales si invidia pe prodigioasa mea cariera de user al forumului, una de altfel cat se poate de remarcabila de vreme ce scriu pe aici inca din primele zile ale siteului. du-te invartindu-te, fii fericit ca ai forma de cerc. ovaloidule.
e o opinie interesanta, si nu poate fi negata.
Daca vine Elhamed + zoubir + martinus si un fundas stanga si un varf mai rapid iti dau in scris ca luam cel putin o cupa si vom conta la titlu !!!
Mulțumesc, la fel ție, Ionuț. Și ptr. ieri: La Mulți Ani!
Te salut, Cristi! Inainte de a comenta la subiect, vreau sa-ti urez un an pe masura asteparilor. Prin plecarile unor jucatori ca Fai, Gavrila sau Matei, Dinamo ar putea acoperi carentele din lor (putine la nr pt Liga 1; sau mult mai putine decat in anii precedenti) si atunci obiectivul de a castiga trofee, mai multe la nr, ar fi justificat. Pana acum, niciunul dintre cei care a plecat nu inseamna o pierdere pentru echipa. La capitolul reveniri, sper ca dusul rece pe care l-a avut Lazar sa-i fi fost invatatura de minte si sa revina la forma de acum 2 ani. Lazar e un mijlocas foarte bun, pe care Mircea se poate baza. Totul depinde de jucator.
Cristi, @sam, va urez un an cu cat mai multe realizari (nu numai din punct de vedere al simpatiilor sportive)!
Tu esti bolnav rau, numai cosmaruri...numai Steaua visezi si UCL.
Azi se implinesc 81 de ani de la nasterea lui Elvis Presley, iar pe voi va arde grija de piticul Fai!:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.