Alte știri din fotbal
Bihorenii protestează vehement: „Nu ar trebui să ne mai prezentăm!”
0
Florin Pîrvu, dărâmat după ce s-a întâmplat în FC Voluntari - FC Bihor: „Nu am văzut jucători care să plângă așa în vestiar”
0
Ruptură! MM Stoica le-a plătit-o lui Pintilii și Dică: „Dacă le-am stricat vreo combinație, îmi pare rău!”
0
A murit unul dintre cei mai emblematici jucători din istoria lui U Cluj
2
Știri din fotbal internațional
Manșa tur a semifinalelor Conference League » Andrei Rațiu, integralist în victoria lui Rayo
0
Calificarea în finala Europa League se joacă! Un gol în prelungiri a decis Braga - Freiburg + Nottingham - Aston Villa, tranșat după pauză
0
Alexandru Băluță și-a anunțat plecarea de la club: „Meritați mai mult”
0
La 40 de ani, Manuel Neuer a luat decizia în privința unei retrageri
0
Lifestyle
Andreea Hanca a atras toate privirile la Liga Liceelor » Motivul apariției neașteptate în Polivalentă
3
Jucătoarea de tenis care a pozat în Playboy divorțează după 16 ani: „Diferențe ireconciliabile”
9
Transformarea incredibilă a Larissei, modelul care a „înnebunit” lumea fotbalului la CM 2010 » Cum arată la 41 de ani
0
V-a mușcat o căpușă? Care sunt pașii imediați de făcut
0
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
De ce a propus Putin armistițiu cu Ucraina pe 9 mai. Reacția lui Zelenski
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Sancțiunea CNA în cazul Realitatea Plus, întoarsă „din pix” de judecători. ...
Libertatea
Pacat ca nu a fost posibil sa joace undeva mai aproape, mai ales ca existau posibilitati. Pentru cel ce comenta mai jos: Hagi chiar a investit spre deosebire de multi altii.. tu il condamni ca nu a terminat stadionul la timp!?:O Dar daca nu facea stadion ce mai ziceai?
prostovan esti tu bre nu ii fa pe altii ! Un stadion trebuie sa fie gata pana la inceperea competitiei, ci nu la jumatatea turului , nu la jumatatea turului. Daca nu au stadion in zona locala , macar pe la Medgidia pe undeva care detine conditiile de prima liga stai pe tusa frate. De aceea se fac "treburile" cu Branesti , curtea de arges, cum a zis omu' si nu stau decat un an in prima liga. Si pe langa de aceea nu este incurajata promovarea infrastructurii la noi standarde , daca actualele standarde unele echipe nu le pot indeplini. Insa e fotbalul lu' nea Mitica si Sandu daca regulile permit ca Constanta sa joace la Galati , asa o sa ne ducem la unguri , ucraineni peste vreo 8-10
prostovane nici nu stii ce vorbesti,stadionul lu viitoru e in constructie va fi gata dupa 6-7 etape,proiectul stadionului este omologat,deci la jumatatea turului Viitorul va juca pe propriul stadion,Hagi na cersit nimic niciodata ,ia baga si tu bani in fotbal si pa urma sa vorbesti!
Pentru ca conducerea si patronatul echipei Farul nu inghit echpa lui HAGI. Pacat ca are de suferit suporterul constantean dornic de fotbal de calitate.Trebuia sa joace in Constanta , la Medgidia este stadion de 35.000 de locuri sau la NAVODARI.
Eu sunt de parere ca o formatie care nu are stadion propriu omologat, in orasul de care apart sa nu primeasca licenta. Tot respectul pt ce a facut Hagi cu Academia, dar au teren in Constanta. Daca ei nu se inteleg, imi pare rau tata, la revedere. Nu se pune problema la Hagi, dar echipe care au venit in Liga I, fara infrastructura, doar pt a spala bani au tot fost,.....International Curtea de Arges, Victoria Branesti....
de ce nu joaca pe Farul sau pe ceva mai apropiat?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.