Alte știri din fotbal
Kosovo U21 - România U21, în preliminariile EURO » A început a doua repriză
6
Cum a văzut Constantin Budescu meciul de la Istanbul: „Guler, în afară de pasa aia...”
0
Continuă săptămâna nefericită pentru loturile „tricolore” » Naționala U20 a României, învinsă la Târgoviște: gol direct din corner
8
41 de milioane de lei au fost deblocați pentru noul stadion din România
1
Știri din fotbal internațional
Pierdere mare pentru Barcelona » Omul de bază s-a accidentat și lipsește o lună
0
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
0
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Jude Bellingham: „Nu am mai simțit niciodată o asemenea durere”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
astia au avut 1500 de suporteri da' dinamo acum 2 saptamani a avut 800 =))
provoacati prieteni pe X11..cel mai tare manager online ://www_xperteleven_com/?lid=219430
FCM a avut 2oxcazii clare , Branestiul a avut doar 2-3 suturi din afara careului , in fara cadrului portii sau direct in bratele portarului. Desi am jucat in deplasare , am fost mai buni , dar am avut ghinion , Vasilache a ratat singur cu portarul in prima repriza . In rest este o mare rusine ca o comuna ca branestiul a ajjuns sa aiba echipa in prima liga, au avut doar in jur de 1500 de specattori si rusine organizatorilor , sa nu fie pe stadion un chiosc de unde sa-ti poti lua suc!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.