Alte știri din fotbal
Un arbitru și un membru CCA, chemați azi la Departamentul de Integritate de la FRF » Ce vizează acest dosar-șoc
0
Rapidul în Austria, Borza în ultima bancă la Năvodari! De ce n-a plecat în cantonament fundașul stânga al giuleștenilor
0
Știm programul primei etape din noul sezon de Superliga! Când debutează Craiova, FCSB și Dinamo
0
Șapte goluri în ultimul amical al campioanei Universitatea Craiova! S-au jucat 120 de minute
2
Știri din fotbal internațional
Olanda - Maroc, în „șaisprezecimile” Campionatului Mondial » Lovituri de departajare
2
Nemții sunt în șoc după eliminarea de la Campionatul Mondial: „Este extrem de amar”
0
Cody Gakpo, gol născut din durerea supremă » Gest îndoioșător, imagini care îți fac „pielea de găină”
0
Germania, furată în prelungiri? Specialiștii se contrazic, marii rivali ai nemților le iau partea: „I-a păcălit pe toți!”
0
Lifestyle
„Te deranjează asocierea cu fostul tău soţ?” » Fosta noră a lui Ion Țiriac a răspuns la întrebarea incomodă
0
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
21
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Un băiat de 12 ani poreclit „Vamă” controlează podul peste un canal din ...
Libertatea
Polistiren în loc de beton? Imaginile care arată cum au fost ridicate ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Nicușor Dan îl respinge pe Siegfried Mureșan. De ce ...
Libertatea
Daca ii e frica ne niste jucatori care nu s-au antrenat si joaca pentru prima data impreuna.... lasa-te bai Edi...
In logica asta, meciul cu Dinamo devine capital pt fcsb, la nivel de imagine, intrucat daca nu castiga la muuulte goluri diferenta cu astfel de “glume de jucatori” sau, grav, face doar un egal, va trebui sa suporte cea maj mare rusine din istoria fotbalului romanesc, vor fi scuipati pe strazi si goniti cu oua clocite de catre toti suporterii. Iar suporterii fcsb vor trebui, in cazul asta in care “marea lor echipa” considera ca joaca cu “niste glume de jucatori”, la randu le sa se ascunda multi ani si sa nu mai pronunte cuvantul fotbal. Deci miza este uriasa si exclusiv pt fcsb.
Îi terfelește și Dinamo pe căpiatii din Berceni.
Oricum ar fi jucătorii ăștia, oricum sunt cu un plus de experiență fata de ce era cu juniorii aia....
Bravo lui ca vede amenintarea dinamovista. Sunt multe derbyuri in care au fost favoriti si am reusit totusi sa-i invingem
Atitudine greșita, Reghe spunea de la început ca pune 17 puncte distanta de locul 2
Mimao e de râsul lumii. Jucătorii ăștia erau ca și retrași
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.