Alte știri din fotbal
Noua regulă impusă de FIFA vine și în Superliga » Afară din teren dacă faci asta
0
Dezastru la Sibiu! Jucătorul blocat la Hermannstadt lansează un apel disperat
1
4 goluri în Dinamo - LKS Lodz II, primul amical al zilei în Polonia » Cum a marcat Hintsa la debut
6
Greu de imaginat cu ce se ocupă la 45 de ani Jeremie Njock, colosul camerunez care teroriza fundașii Diviziei A: „E grozav! Mi-a schimbat viața”
7
Știri din fotbal internațional
Lamine Yamal sfidează favorita: „Nici Franța nu ne va învinge! Sunt 90% sigur că vom câștiga titlul mondial”
0
Sorin Cârțu îl felicită personal: „Bine că nu s-a dus la U Cluj! Nu dădea bine pentru el”
1
IOANIȚOAIA LA ZI » Directorul Gazetei Sporturilor s-a pronunțat, după meciurile de la CM 2026: „Cel mai bun jucător din lume!”
0
Tragedie după calificare în Mexico City » O suporteră de 19 ani a decedat asfixiată în îmbulzeală!
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
5
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elevii care nu ajung la probele la matematică și istorie de la Bac 2026 la ...
Libertatea
Experiența unei americance în Europa pe timp de caniculă: „Afară nu este ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Metrou închis, 32 de linii STB afectate, 1.950 de solicitări, 16 județe ...
Libertatea
De ce nu face cerere să joace pe staduinul Dinamo?! Chiar e-ar prinde bine niste bani celor de acolo!
Cine e dl. Eduard?!
Ce sa caute un puscarias in stadionul armatei romane ?
Prostia e marca inregistrată la voi, gigilă.
degeaba îl tot promovați pe acest parvenit! e un nimeni în fotbal,băgat pe contracte prin tacsu ,pupătorul de poze cu icoane! sunteți ca ăia de paprikatv,cu pasareli și noi avem bucătari super calificați dar fără „spate”!
Nu am ce sa raspund la o prostie. Canta la alta masa.
dar pe voi, Gigel cel Penal de unde v-a inchiriat ?
In cel mult un an, talpanistii vor pune stadionul pe OLX, pentru inchiriere. Stadionul asta nu poate fi intretinut din banii pe 300 de bilete. Nu cred ca armata are in buget suma intretinerii unui stadion gol si nefolosit.
Corect, fac de rusine berceniul clonatii astia.
Oricum fc fcsb mai are de achitat din chiriile restante aproape 400 000 de euroi. In afara de cei 37 de MILIOANE de Euroi pe care nu i-a achitat nici pana in prezent DECI nu e de cuvant si nu are ce sa caute in GHENCEA atata timp cat are inca de platit propietarilor de drept !!! Si inca un lucru Stadionul STEAUA este si a fost inca de cand a fost construit INITIAL , exact al C lubului S portiv al A rmatei S T E A U A Bucuresti !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.