Alte știri din fotbal
Kosovo U21 - România U21, în preliminariile EURO » S-a terminat prima repriză
6
Cum a văzut Constantin Budescu meciul de la Istanbul: „Guler, în afară de pasa aia...”
0
Continuă săptămâna nefericită pentru loturile „tricolore” » Naționala U20 a României, învinsă la Târgoviște: gol direct din corner
8
41 de milioane de lei au fost deblocați pentru noul stadion din România
1
Știri din fotbal internațional
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor!
0
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Jude Bellingham: „Nu am mai simțit niciodată o asemenea durere”
0
Ultimatumul primit de Romelu Lukaku » Dacă nu se va prezenta până marți, atacantul riscă excluderea din lot!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
edi iordanescu e zero .SIca antrenor secund pe unde a fost s-a comportat ca un sclav. HIZO SARACU...SE GANDESTE LA CEP... AVEA ODATA.... SA VINA BORCEA DE LA MIAMI
e adevarat ca steaua sa calificat mai departe ...bravo voua ! dar de aici pana a spune ca nu a avut noroc e drum lumg ! pai ganditiva ca in ultimul meci macabi sa batut singura cu shalke , si-au dat autogol si au ratat 11 metri .....voi ati castigat 2 meciuri in grupa .....va-ti luat si 5 boabe de la saraci aia ....si cu toate astea va-ati calificat ! si sa fim sinceri ....asta era o grupa unde steaua trebuia sa se califice la pas ..cu echipele astea ...ca in afara de shalke au fost numai chiftele ! deci , grupa usoara , 2 victori , calificare la jocul rezultatelor , tragere la sorti twente ...Daca asta nu e noroc chior !? nu stiu ce se mai poate numi noroc !!!
edi iordanescu ii raspunde ironik..ce titlu..nimmik de ironiile lui hizo..care e cineva pe langa edi
5 +0 de la haifa incredibil cat de jos am ajuns. 5 boabe vau dat amaratii aia..rusine cacacampioni din ghencea
ca jucator ai fost tufa adica cvasi necunoscut.noroc cu taicatu care se ruga de cite un antrenor din Bsi din C sa te ia la cate o echipa la care bine inteles faceai tusa.acum taicatu te lanseaza in antrenorat desigur secund rugandu-se de gigi,de ilie stan etc. sa te ia bagator de seama.fata de viorel hizo esti zero barat esti un chibit in aceasta meserie si sti ce fac chibiti.......
Treziti-va odata pt numele lui DUMNEZEU si nu va mai certati indiferent ce culori reprezentati din divizia A sau B pt ca suntem doar niste RATATI cand e vorba de sport!!! Doar TIGANIA din TARA ne mai ramane ca toti incultii sa-si asculte pe IDOLII CONDUCATORI DE CLUBURI CARE TOT SE AMESTECA IN MASS MEDIA SI POLITICA TARII fara sa aiba nici un drept fiind toti niste ANTIINTELECTUALI,NONVALORI,CIOBANI,FOSTI SI ACTUALI SECURISTI si OAMENI CU AFACERI DUBIOASE iar voi pt astia doriti sa va distrugeti sanatatea si nervii??? TREZIREA INCA ODATA!!! -Tot respectul pt acei conducatori de cluburi din Romania care indiferent ce se intampla dar totusi reusesc sa nu sa iese in EVIDENTA IN MASS MEDIA!!!
cine-i acest mascarici Edi???? lingau la stina Behali???
Cum de puteti sa fiti asa de NAIVI ca pt voi mai conteaza cine o sa ia campionatul cand este de mult egal pt ca noi din Romania NU mai contam de MULT pe harta fotbalistica EUROPEANA iar de cel MONDIAL sa nu mai vorbim! -Voi chiar nu vedeti ca si acum STEAUA sa calificat dintr-o grupa incolora,inodora si insipida strict din INTAMPLARE SI NOROC iar acolo TWENTE si daca NU cu un scor categoric dar o sa puna la punct si apoi noi iara o sa ramanem doar cu ILUZIA CA dupa 5 ani iara am avut o echipa in primavara europeana!!!ASTA E PERFORMANTA FOTBALISTICA PT VOI si faptul ca NATIONALA NU sa mai calificat in ultimii 12 ani doar la CE din 2008 si acolo cu ajutorul unui arbitru cu un gol din OFSIDE!
mare antrenor bebi iordanescu asta,il cauta chealsea el nu si nu,ca iubeste steaua
cfr va fi campioana,steaua ;locul 5
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.