Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a fost criticat în direct la TV după prezentarea lui Talisson: „Este o poză nepotrivită. Ar fi bine să o scoateți”
0
Decizie de ultimă oră a FRF, după tragedia suporterilor de la PAOK
0
Transfer blocat » Unde s-au împotmolit negocierile pentru titularul Rapidului
0
Amendă drastică pentru Csikszereda » Comisia de Disciplină a luat decizia
0
Știri din fotbal internațional
Chelsea a anunțat oficial despărțirea de cel mai bine plătit jucător
0
Surpriza uriașă din Alanya: ce am găsit acasă la Ianis Hagi » „Prințul” captiv în raiul pensionarilor
0
Ziua decisivă în Liga Campionilor » Aflăm toate echipele calificate în optimi și în play-off
0
Înainte de FCSB - Fenerbahce, Fred și-a amintit de Mircea Lucescu
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
Si CFR daca erau macar zvonuri de coruptie de ce nu a fost anchetata? Pentru niste vorbe aruncate de niste prostalai? Ziare de scandal cum fac si astia aici? Valiza a fost reala, palpabila, ala e caz clar de coruptie.
Pe CFR nu i-a monitorizat nimeni cand au dat valiza lui Dinamo si au omenit jucatorii lui U Cluj in ultima etapa!:))
Va fii greu pt noi, baietii nu sau antrenat deloc. Sunt povesti de can can cu Avram.Mai bine fiti atenti la craiova cu meciurile ei !!!!
In timp ce pe altii precum Fenerbahce, cei de la UEFA i-au retrogradat direct din cupele europene, dovada ca UEFA a inteles cum au stat lucrurile si nu se impunea nici o sanctiune drastica.
Fe ce nu spui si cat de repede au retras tot?
Astea sunt "argumentele" tale de om "inteligent" la ce spun eu ma bolovane ? Si nu am spus-o/scris-o eu, ci portughezii "vostri"! Acum te rog frumos, boceste-mi cu decenta ;))
Tu crezi ca asta intelege? Esti naiv.
Tu? Pe mine? Noi nu suntem in aceasi categorie. Daca ar face cineva o statuie despre prostie, tu ai fi modelul ideal.
*** *** ..***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
clona fcsb a fost monitorizata 5 ani de UEFA pentru coruptie dupa cazul valiza, prostalaule!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.