Alte știri din fotbal
Dan Șucu a adus noul „gigant” direct la București! Rapid transferă un fundaș central din Italia
0
CFR Cluj nu și-a achitat datoriile și riscă excluderea din cupele europene » Varga: „Am vorbit la UEFA”
0
După dezastrul de la Farul, Flavius Stoican s-a înțeles cu noua echipă: „Mă voi dedica 100%”
0
Noile reguli impuse schimbă modul în care se joacă meciurile din Superligă! Kyross Vassaras i-a anunțat pe jucători ce riscă
0
Știri din fotbal internațional
Dezvăluirea în lacrimi a lui Lautaro Martinez: „Un gol pe care l-am visat de la primele ghete cumpărate de tata” » Premoniția incredibilă avută de căpitanul lui Chivu!
0
Iubita englezoaică a jucătorului argentinian a trăit un adevărat „thriller”: „A fost o experiență nebună”
0
Prima conferință a lui Radu Drăgușin la Fiorentina » A fost pus față în față cu declarațiile lui Florin Manea: „Vă explic”
0
Discursul care s-a viralizat după prăbușirea Angliei » Cesc Fabregas: „Conduci cu 1-0 și înlocuiești atacantul cu un fundaș...”
0
Lifestyle
Iubita englezoaică a jucătorului argentinian a trăit un adevărat „thriller”: „A fost o experiență nebună”
0
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
ANM anunță caniculă în șapte județe și furtuni în jumătate de țară, cu ...
Libertatea
Cât câștigă, de fapt, un dealer auto dintr-o mașină second-hand? ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
CTP nu îl iartă pe Nicușor Dan: „Minte, dă din mâini… Este mult mai perfid ...
Libertatea
*** "crede-ti" mataluta ca esti un mega prost, daca pana la 60 de ani nu ai invatat gramatica limbii romane macar stai bagat in nisip ca strutul si nu iti mai semnaliza prostia!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sotul prodancei nu-i prost, stie cu ce poama semneaza contractul si ca vorbele lui nu fac nici 2 parale, asa ca ce e negru pe alb e sfant. Problema ciobanului este ca regheton nu poate inventa jucatori, cum e rednic, el antreneaza doar jucatori cu ceva CV, care costa mult pt nivelul ligii 1, si care sunt, in cele mai multe cazuri, impresariati de cinstita lui sotie. L-au prins pe cioban ***:))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
de ce nu comenteaza nimeni faptul ca dinamo *** la astra?, cum afost arbitrajul? poate ne spune presedintele L.P.F nu crede-ti?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ia te uita ce se mai umfla caprele rosii pe aici! ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
panica mare si neliniste printre postaci ! babuinul , ion palnie , catarul37 , dash_barlad , valahul s-au dus gramada la palat . daca fcsb intra in insolventa ce se intampla cu ei? devin si ei insolventi?nu ca n-ar fi deja. mai sunt platiti pentru miile de postari inutile ? cica vor sa negocieze cu tolontan ca le fac trafic astora de la gsp. au scris si pancarte cu mesaje NEA GIGI FIE-TI MILA DE NOI! NE TOCIM DEGETELE PE GSP PENTRU FCSB ! MERITAM RESPECT !
nu reghe a pierdut campionatul, insa el a pierdut cupa, dar cum ala nu e un obiectiv cine stie ce pentru noi de aia o sa mearga in continuare, la anu insa daca nu ia titlul e out garantat, dar sigur il ia ca nu are cine sa puna probleme, Astra probabil se va dezintegra, sumudick 2 luni suspendat, vreo 3-4 jucatori o sa plece si aia a fost
dar era clar ca fam prodan si a betonat contractul...stiu ei cine e becali si in mod sigur nu au nici o incredere in el!intre ei...plus mm sunt legaturi.... mai ales financiare puternice si tare mi e ca si fam prodan a bagat ceva banuti....
or sa ma baneze de dimineata, ca nimeni nu a mai spus ce deja exista si spun eu ..ce spun eu exista documentat ..amin
Si da cea mai mare diferenta de scor a fost in finala cupei ligi prima editie ..Deci a fost oficiala..Steaua -Dinamo 0-7..cititi cautati lincul nu intrebati..Am vazut ca mitica a scos o dar ea ramane nu era meci amical baietii..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.