Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Sa nu ne suparam cand se spune adevarul. Citat GSP: "EXCLUSIV VIDEO Campionii din umbră: fețele nevăzute care au făcut-o pe CFR campioană doi ani la rând: dosare, bani publici, teamă, discreție" https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/exclusiv-campionii-din-umbra-fetele-nevazute-care-au-facut-o-pe-cfr-campioana-doi-ani-la-rand-dosare-bani-publici-teama-discretie-567190.html
Crainicul a spus adevărul, o știu și cei de la gazeta turmei. Acest păcălici o să se creadă antrenor cum și meme se crede conducător de club.
Ce se ofuscheaza toti asa, intra Becali mereu si spune ca el face schimbarile? Ce vroiati sa spuna ca Charambalampulos sau Pintilii face schimbarile?
100% corect !
Cum să fie crainicul nesimțit. Becali a spus mereu ca el are nevoie de slugi . Deci dacă lucrezi pt Becali implicit ești sluga , executant. De antrenamente se ocupă charambleu dar de alcătuirea echipei și de schimbări se ocupă Gigi Ziariștii sunt papagali cînd pun întrebări lui charambleu, cum ai gindit schimbările . Normal ar trebui să întrebe :ce părere aveți de schimbările făcute de Becali.
nea Haralamb si-a devoalat "valoarea" la Glasgow, chiar nu mai intere pa nime declaratiile lui nisipoase, s-a plicti lumea de figura lui de om pierdut in spatiu
Nu sint adeptul păstoritului, dar "gluma" lui Elias Charalambous la sfîrşit de meci a fost muuuult mai savuroasă: 4-0 lui Dinamo. O glumă mult mai greu de digerat de ...Ştiucă.
Dedebismul neruşinat e boală grea. Unii au creierii inundaţi cu dedebism, atât de inundaţi încât cred că un crainic sau un comentator nu trebuie să fie o persoană neutră, ci trebuie să spargă seminţe şi să chibiţeze ca ei. Bă, voi nu vă mai reveniţi în viaţa asta.
Varzalambous,tu n-ai ce căuta in fotbal,lasă-i pe alții.
Ca nu a fost facut ce e ;))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.