Alte știri din fotbal
Anunțul lui Laszlo Dioszegi despre viitorul finanțării din Ungaria: „Vă spun ce le-am spus și jucătorilor”
0
Mijlocașul revelație din Superliga, propus de Ioan Ovidiu Sabău la națională: „Se vorbește prea puțin de el”
0
A luat titlul în Bănie, dar nu o vede favorită pe Craiova la câștigarea campionatului: „99% acolo merge trofeul”
0
U Cluj dă lovitura: „1,5 milioane de euro pentru Jovo Lukic!” » Clubul cu 16 titluri îl vrea pe golgeterul Superligii
3
Știri din fotbal internațional
Riscă o suspendare drastică pentru declarațiile făcute după Atletico - Barcelona
0
Veste tristă înaintea returului cu Bayern: s-a stins „Zidul” din echipa stelară a lui Real Madrid
0
Bayern - Real Madrid, retur de foc în „sferturile” Ligii Campionilor: echipe probabile + cote
0
Neymar la Cupa Mondială? Președintele Braziliei a intervenit » „Asta i-am zis lui Ancelotti”
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Cum afectează mersul greșit întregul corp: „Peste jumătate din populație nu ...
Libertatea
Imagini virale cu un robot umanoid care alungă mistreți pe o stradă din ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
imi place ca dupa ce a jucat si a marcat, toata lumea spune ca e un transfer bun (ceea ce e adevarat) si ca bine ca l-au adus, dar pana sa joace, toata lumea il critica, spunea ca e un jucator de care nimeni nu a auzit, o "petarda", ca nu merita sa joace la dinamo. foarte bine ca le-a dat peste nas acelor oameni care comenteaza pe net, pentru ca acolo sunt in elementul lor, nu prea stiu fotbal si nu au nicio alta ocupatie.
Pare un baiat cu mintile-n cap, fara figuri si e fotbalist, se vede de cum pune piciorul pe mingie. Era dupa colt dar nu-l vedea nimeni daca nu venea Demollari cu propunerea. Din fericire Jovani era asa de "ocupat" cu cazul Moraes, ca nu s-a sesizat de transferul lui Bakaj. Cum sa vina la Dinamo fara sa fi semnat cu el? A luat-o lumea razna?
daca v-a fi la fel de modest si muncitor ca ...demolari(omoara militari)va face treaba buna la dinamo...bft. pare de perspectiva pustiul si stie ceva si cu varza
campionatul nu-l putem lua, dar cupa este un obiectiv realist
Se vede ca stie FOTBAL ! chiar daca unele executii nu i-au iesit , e FOTBALIST
foarte bine ai jucat Bakaj..mult succes in continuare..sper ca vom castiga aproape fiecare meci..fortza dinamo
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.