Alte știri din fotbal
A marcat de două ori contra FCSB și s-a convins: „Rămânem cu ideea asta”
0
Ștefan Târnovanu a făcut show la declarații: „Vai de capul nostru! Nu mai e nevoie de antrenor la meciul ăsta” + Ce spune despre plecare
0
Valeriu Iftime a spus cine va câștiga barajul Dinamo - FCSB: „Ea e mai bună!”
0
Un titular e OUT la baraj! Patronul FCSB a anunțat echipa cu Dinamo: „Doar o întrebare”
0
Știri din fotbal internațional
Au scris istorie în Serie A: Como este în Liga Campionilor! Dezastru pentru Milan și Juventus
0
Echipa care câștiga La Liga acum 26 de ani a promovat din nou în primul eșalon!
0
Surpriza sezonului în Europa?! Echipa din Liga 2 a câștigat Cupa și merge în Europa League
0
Pep Guardiola, în lacrimi la despărțirea de Manchester City, sub privirile tatălui său: „De ce mă iubiți atât de mult?”
0
Lifestyle
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
7
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
De ce nu scad prețurile locuințelor deși România traversează o criză ...
Libertatea
Noi dezvăluiri despre viața ascunsă a cuplului Macron. Brigitte Macron, ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, contestat din interiorul PNL la aniversarea liberalilor: „Un ...
Libertatea
esti formator de opinie *** , ce exemplu dai tu prin asta ? ca nu respecti legea? mai ai si o gramada de ani si tot degeaba ..nu ai invatat sa respecti legea ! mai faci si misto .... poate daca luai cativa ani de puscarie tratai cu mai mult respect subiectul asta. ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
6-0, de fapt FCSB ( Steaua ) 6 Dinamo M...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gradinescu a uitat sa aminteasca si de faptul ca de sarbatorile Craciunului copiii canta : Steaua sus rasare ..... :))
Bai comentatorul lui peste prajit....tu trebuie sa INTELEGI ca esti in postura de comentator NEUTRU nu de suporter infocat al fcsb-ului ce esti !!!! Si nu doar aici gresesti flagrant, ci si atunci cand te iei de Becali pentru modul cum isi pastoreste echipa, si asta doar pentru ca nu este pe placul tau, pentru ca echipa nu are rezultatele scontate de tine!!! Ce sa vezi, si in acel caz....tot pe persoana fizica faci comentariul, desi tu ar trebui sa fii IMPARTIAL !!!!
Respectă legea! Lasă gargara! Ești persoană publică și trebuie să fii primul exemplu vizibil de respectare a legii! Altfel știți să ironizați și vă scandalizați de nerespectarea unor hotărâri ale legii!
Spune-i ba fcsb, lasa Steaua in pace, ce-i asa de greu?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.