Alte știri din fotbal
Aplaudă răbufnirea de la FCSB: „Foarte corect! Ai toate motivele”
0
Varga confirmă că CFR Cluj are un nou șef: „E din Elveția! De astăzi va intra în pâine, eu vreau să fac pasul în spate”
0
Doi „câini roșii” care au surprins: „Fotbalistul adevărat te salvează la 0-0, nu la 3-0. Celălalt te năucește unu contra unu”
1
„Ioanițoaia la zi” » Directorul GSP l-a contrat pe Becali: „Mărturisesc că mie-mi place! Achiziție bună”
1
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola s-a deschis în fața fotbaliștilor: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă. Încă o iubesc”
1
Harry Kane: „Acum e momentul să rezolvăm” » Între el și club e diferență de un sezon!
0
Todd Boehly își vinde acțiunile » Cine preia controlul total la Chelsea
0
Adel Bettaieb a reziliat la o lună după ce a semnat cu noua echipă » E dorit înapoi în Superligă!
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Motorina s-a scumpit iar și sare de 10 lei/l, marți, 18 august 2026. Cât ...
Libertatea
Cât petrol mai trece, de fapt, prin Strâmtoarea Ormuz? Datele ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Trupele „TikTok” ale lui Kadîrov ascund un secret: De ce refuză cecenii să ...
Libertatea
Cum sa faca echipa stramba cand au jucat toti titularii?
Marele antrenor Săndoi Emil păcat că nici la ora asta nu știi că fotbalul se joacă pe goluri nu pe ocazii,merită cele trei puncte cine dă mingea de mai multe ori în plasă indiferent cum sau marcat.
Nici Craiova nu a meritat victoria în Giulești, n̈ici fcsb-ul tot în Giulești, nici Rapid la Craiova, nici Inter la München...din păcate pentru tine nea emi, locul e ocupat pe bancă...deocamdată
Ca neutru,pot sa afirm ca a fost un meci slab-sub posibilitațile celor doua echipe!Dupa cum au jucat niciuna nu merita sa câștige!Diferența au facut-o portarii!Care a fost mai„neconectat”la meci!„Conspiraționiștii”au argumente sa aduca in discuție vasalitatea lui Rotaru fața de Becali-ori „naravul” aceluiași Becali de a„umbla”la jucatori„cheie”de la adversari-cu promisiuni de transfer-„punte”spre transferuri banoase„afara”!
sunt două explicatii: ori Nașul a sabotat mogoșoaia și Finul a făcut echipa strâmbă, ori karma a lovit again and again impostura și furtul de identitate
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.