Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
11
Avertismentul lansat de turci: „Evitați capcana întinsă de Mircea Lucescu de a crea haos în teren și de a face meciul plictisitor! Presiune, un gol rapid și fără panică”
0
ESPN, The Athletic și Sofascore prezic învingătoarea în Turcia - România
0
Neconvocat, atacantul din Premier League dă din casă înainte de Turcia - România: „E foarte simplu cum a redresat echipa Montella”
0
Știri din fotbal internațional
Kylian Mbappe respinge ultimele relatări despre genunchiul său: „Eu sunt responsabil”
0
Arsenal pregătește o lovitură de proporții! » The Independent: „Vedeta lui PSG și-a dat acordul”
0
Flirtează cu Real Madrid? Rodri alimentează zvonurile: „Nu poți spune nu”
0
Chivu se pregătește pentru „o revoluție” » Gazzetta: „Barca insistă pentru Bastoni, Inter i-a fixat prețul”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Experiment Libertatea. Preţurile la alimente în Bulgaria faţă de România: ...
Libertatea
nu-l putem acuza pe balaj ca nu stie regulamentul,deci e ciudat,e offside toata ziua fiindca regulamentul spune ca daca jucatorul ISI MANIFESTA INTENTIA DE A JUCA MIGEA FIIND IN POZITIE DE OFFSIDE,asistentul ridica fanionul.
E foarte distractiv (și regretabil totodată) faptul că presa noastră sportivă, în întregul ei (de parcă ar fi coordonată "de la centru"), pur și simplu NU VREA să facă asocierea firească, normală, între arbitrajul "lăsat prea liber" de la derbyul Rapid-Fcsb și arbitrajul parcă și mai liber de la UTA-Universitatea Craiova disputat cu doar 24 de ore mai devreme. Dar nu mă (mai) mir, fiindcă un caz și mai uluitor de "orbire în masă" a fost la finala Campionatului European, decisă la penaltyuri prin paradele mult lăudatului Donnarumma când niciun jurnalist, băi DAR NICIUNUL (!) nu a făcut o asociere firească, normală, cu penaltyurile apărate de Pigliacelli cu doar 24 de ore mai devrema, la Supercupa României!! Stimați jurnaliști, așa vreți să scrieți "ISTORIA FOTBALUI ROMÂNESC"?? Pentru cine? (Mă repet, cum domne' niciunul?)
Ai incurcat borcanele, Karagandy a eliminat fcfcsb!
Ieri au tăcut mâlc toți,azi ca să facă pe placul lui Becali intervenit MARELE CRISTI BALAJ să o scalde când așa când altfel să nu se supere marele artizan al Banilor nu al fotbalului. Unii au datorii morale la Becali și de asta îl mai incurajează Fotbalul e joc de bărbați nu de domnișoare precum unii de la fă ce spune Becali care se tăvăleau în apropierea careului chiar au cerut și 11 m dar a primit galben pentru simulare.
Mie mi-a plăcut lemn Tanase ce Dorna in capul ala sec și-a luat :)))
Si-au băgat Cferistul în casă....doar la fcsb se putea intimpla :):) Cit a avut primą ptr gol Vinicius ? Cred ca iese si anul acesta campion....tot cu cfr :):):). El este imprumutat pina in iarna la fcfcsbî.
Corect! Totusi, se omite faptul ca Mamut l-a lasat pe Serban sa joace mingea dupa ce deja Barbu fluierase iar aparatorii rapidist s-au oprit !
Tusierul si nici centralul Barbu, nu aveau de unde să ghicească ce va face Mamut fiind prins in afara jocului. Până la implementarea sistemului VAR, observațiile redacției sau ale fostului arbitru, sunt complet irelevante si neavenite!
Se fluiera daca daca este singurul care merge spre minge ....Daca un coechipier joaca mingea si este in pozitie regulamentara nu se fluiera....De ce nu gandim la fel ca la o centrare cand sar multi jucatori la cap dintre care unul aflat in ofsayd????Nu se acorda golul daca mingea este lovita de un jucator in pozitie regulamentara....????
Nu asa ca te simti inteliJent cand tastezi PSDr ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.