Alte știri din fotbal
Elias Charalambous, în vizită la echipa din Premier League, la doar o zi de când Gigi Becali a spus că îl vrea înapoi la FCSB
0
Play-out-ul din Liga 2: 8 partide se joacă în același timp
0
Chindia Târgoviște - FC Voluntari, în etapa #6 din play-off-ul Ligii 2 » Gol în minutul 3
0
Primele două nume noi ale Rapidului pentru noul sezon de Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Getafe - Barcelona, duel în runda 32 din La Liga
0
Cristi Chivu poate deveni campion în Italia înainte să joace etapa viitoare » Ce trebuie să se întâmple
0
Meciul pentru care se doarme în fața stadionului! Două echipe cu peste 100 de puncte luptă pentru primul loc
0
Antonio Conte nu a epuizat săgețile pentru Chivu: „Să nu uităm că suntem singurii care am ridicat un trofeu!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Atac intens al Rusiei în Ucraina: „Suflul s-a simțit în Galați, mi-au ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
@yoomihai, nu trebuia sa mai pui herbul Stelei, ti se vedea apartenenta dupa limbaj si gandire. Chiar daca o sa ia multe Matache in gena, voi veti primi si mai multe. Si multa.
Da, Dinamo a jucat foarte slab in partea a II-a, dar cu o echipa decimata, ce era sa faca? Poate Dolha o mai fi si simulat, dar a fost de doua ori busculat serios de totde descreieratii de ceferisti. Iar pe Steaua am vazut-o tragand de timp, in Ghencea, in fata unor echipe "la retrogradare". Este atat de amuzant cum crapa de oftica toti antidinamovistii (inclusiv GSP si gsptv) si aduc cele mai extravagante argumente ca sa loveasca in noi. Sa va fie de cap!
ba doctore, steaua a tras de timp tot campionatu' si acum vrea sa-l castige.Ce zici de asta?
marti la galati si vineri in ghencea javrele vor fi puse cu botul pe labe.....liga campionilor interzisa cainilor!
dolha e cel mai mare actor "in viata"din liga lu'mitica...s-a tavalit pe jos,"de durere"la toate interventiile la minge, chiar si atunci cand n-a intrat in contact cu adversarii...in repriza aIIa a tras de timp cat a putut,ca doar era f.bine pt. "marea campioana" la 1-0!jalnicule, in C.L. luai 3 galbene...dar pe dinamovisti nu-i intereseaza ca ne fac constant de ras in Europa, conteaza doar banii primiti de la uefa...club de hotisi decacati!
CE-MI PLACE DE TARE CAND VAD STELISTI FRUSTRATI, CARORA LE E CIUDA DE MOR CAND DINAMO CASTIGA. UITE UNUL DE-ASTA ESTI TU. PRIETENE, MA FACI SA MA SIMT BINE. IMI SAVUREZ CAFEAUA DE DIMINEATA CITIND POSTUL TAU SI CREDE-MA, NIMIC NU PUTEA MAI BINE SA IMI FACA DIMINEATA MAI FERICITA.
borcea si muresan au votat impotriva lui Poli in comisie. prietenie mare intre astia 2, in meciul urmator sa dati totul pentru ca dinamo sa nu tremure, asa v-a prostit borcea ca ei trebuie sa ia titlul!
l-ati resuscitat pe asta? pe toate le-a scos in meciul de ieri, cu Poli ia de la 3 boabe in sus! bun portar.
penibil.........dinamo vrea sa joace in u.c.l..........sant niste penibili....a fost ,,vietnam,, cu clujul........cum o fi cu arsenal, barcelona,inter,bayern,etc.......ha ha ha ha....ce sa le faci astora de la dinamo ,tot ce este dinamo este penibil(conducere ,stadion, antrenor, suporter, echipa)o sa faca de rusine romania in europa
la cat ati tras de timp, tu si cu tamas numai de vietnam nu poti vorbi! e o comparatie nefericita. va era frica sa nu primiti gol, pt. ca vreo 4-5 jucatori de la cfr nu stiau ca trebuie sa piarda.oricum ati fi putut juca fotbal nu bambilici.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.